×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
۱۴۰فقره جواز تاسیس در دوماهه نخست سال جاری در قم صادر شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛محمود سیجانی رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت قم در دوازدهمین جلسه ستاد تسهیل ورفع موانع تولید که در سالن کرامت استانداری به ریاست استاندار برگزار گردیدبا اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «جهش تولید» گفت عزمی جدی از سوی مردم و مسئولان در عرصه اقتصادی نیاز است.

که با عمل به منویات مقام معظم رهبری این مهم را تحقق بخشیده و خیز بلند اقتصادی در کشور,واستان قم برای رسیدن به توسعه‌ای متوازن و همه‌جانبه و رسیدن به رشد و آبادانی برداشته شده است بطوری که در دوماهه نخست ۱۴۰ فقره جواز تاسیسصادر شده است.

 محمود سیجانی اظهار داشت: طی دوماهه نخست سال تعداد ۱۳۶ فقره جواز تأسیس ایجادی با ۷۲۵۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و پیش‌بینی اشتغال‌زایی برای هزار و ۹۰۵ نفر و همچنین سه فقره جواز تأسیس توسعه‌ای با ۲۱۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی برای ۱۱۵ نفر صادرشده است.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: درمجموع تعداد کل جواز تأسیس موجود استان دو هزار ۴۱۶ مجوز با پیش‌بینی اشتغال‌زایی ۴۵ هزار و ۵۱۲ نفر و سرمایه‌گذاری ۱۸۲ هزار و ۲۷۵ میلیارد ریال است که این شاخص بیانگر میل و رغبت به سرمایه‌گذاری جدید در استان است.

 وی با اشاره به تعداد صدور پروانه بهره‌برداری در استان طی دوماهه نخست سال گفت: طی این مدت تعداد ۱۴ فقره پروانه بهره‌برداری ایجادی با ۸۷۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی برای ۳۶۵ نفر، تعداد یازده فقره پروانه برداری توسعه‌ای با ۶۲۳ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی برای ۱۱۸ نفر صادرشده است. سیجانی خاطرنشان کرد: درمجموع تعداد دو هزار و ۲۳۲فقره پروانه بهره‌برداری با اشتغال‌زایی ۵۶ هزار و ۵۸۷ نفر و سرمایه‌گذاری ۵۰ هزار و ۷۴۹ میلیارد ریال در استان قم موجود است.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true