×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
شیب بستری و فوتی‌های بیماری کرونا در قم کاهش یافت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوزبه نقل از تسنیم؛بهرام سرمست امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان در سالن جلسات استانداری، اظهار داشت: برای داشتن جهش تولید در کشور نیازمند ایجاد مقدماتی هستیم.

استاندار قم با تأکید بر لزوم مدیریت شرایط کرونا و پساکرونایی در کشور گفت: توفیقات خوبی با همدلی مسئولان ملی و استانی در سال گذشته در حوزه‌های مختلف اقتصادی کسب کردیم که شایسته تقدیر است.

وی بیان کرد: اگر بخواهیم جهش تولید در استان داشته باشیم باید یک نیم‌نگاهی به مدیریت شرایط کرونایی داشته و سپس جهش را آغاز کنیم، درنتیجه لازم است مسئولان در دو بخش شرایط کرونایی و راهبردهای عملیاتی برای جهش تولید پیشنهادات خود را  ارائه کنند.

سرمست ضمن قدردانی از تمام ارکان استان در مدیریت شرایط کرونا گفت: علیرغم اینکه خیلی مطمئن نیستیم که شرایط به سمت صفر شدن بیماری کرونا برود اما شیب بستری و فوتی‌های استان رو به کاهش است.

استاندار قم رفع این بلای الهی را از خداوند متعال خواستار شد و افزود: همه باید اولویت خود را حفظ جان هم‌وطنان و همشهریان قرار دهند و در وهله بعد زیستن در شرایط کرونایی را تمرین کنیم.

وی با بیان اینکه برای جهش تولید حتماً باید برنامه عملیاتی داشته باشیم، تأکید کرد: خدا را شاکریم که حاکمیت جمهوری اسلامی ایران مدیریتی موفق در کنترل و مدیریت بیماری کرونا در کشور داشت.

سرمست اجرای منویات مقام معظم رهبری در جهش تولید را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: باید پیشنهادات را با همفکری بخش‌های خصوصی و دولتی ارائه داده و در راستای عملیاتی شدن مصوبات پیش برویم.

استاندار قم در پایان توفیقات به دست آمده در سال ۹۸ در بخش‌های مختلف اقتصادی را بسیار خوب و مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هرچند این توفیقات ما را خیلی راضی نمی‌کرد اما نسبت به سایر استان‌ها توفیقات خوبی بوده که به دست آمده است.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true