×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
دستور توقف ۶۷پروژه به دلیل تخلف از مقررات ملی ساختمان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز،حسین صالحی در خصوص اقدامات و عملکرد واحد نظارت عالیه(ماده ۳۵) در سال ۱۳۹۸ و چشم انداز و برنامه های آن در سال ۱۳۹۹اظهار داشت: در سال ۱۳۹۸ واحد نظارت عالیه از ساختمان های سطح شهر و استان قم بازدید مستمر به عمل آورده اند و بنا به گزارش های ارسالی ۶۷ پروژه به دلیل تخلف در ساخت و ساز و مقررات ملی متوقف شد.

وی افزود: از مجموع حدود۲۵۰۰ پروانه صادر شده در سال ۱۳۹۸، تعداد ۵۱۶ بازدیدمعادلحدود ۲۴ درصد ساخت و ساز های فعال استانتوسط ناظرین عالیه این اداره کل انجام شده است.

به گفته صالحی از سال گذشته استفاده از سازندگان مسکن و ساختمان دارای مجوز (مجریان ذیصلاح) نیز مورد تاکید بیشتر این اداره کل بوده و در دستور کار کنترل های نظارتی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: کنترل و نظارت دقیق انجام خدمات مهندسی آزمایشگاه های فنی استان نیز یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته نظارت عالیه است که در این راستا فعالیت ۲ مجری ذیصلاح و ۱ آزمایشگاه به حالت تعلیق در آمده است.

معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان قم با اشاره به این که این بازدیدها در سطح کل استان انجام شده است، اظهار امیدواری کرد: در سال ۱۳۹۹ بازدید از۶۰۰پروژه در سطح استان پیش بینی می شود.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true