×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

اقامه نماز جماعت ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در قممراکز بهزیستی بهترین مکان برای توزیع نذورات مردمی در ماه محرم استپليس قم براي تأمين نظم و امنيت عزاداري محرم آمادگی کامل داردتمهیدات ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قم اعلام شداعمال ۱۰ درصد تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی قانون جوانی جمعیت در قمدستگیری عاملان باند کلاهبرداری ارز دیجیتال پی کوین در قمپیامکی با عنوان "جریمه راهور "کلاهبرداری استبدهی ۴۰۰ میلیارد تومانی کارفرمایان قمی به تامین اجتماعیمشاور امور مجلس تولیت مسجد مقدس جمکران منصوب شدانجام بیش از ۲ هزار زایمان در مراکز درمانی تامین اجتماعی قم۱۶۴ میلیارد ریال ارز دولتی به خزانه بیت المال در قم برگشت۷۰۰ برنامه فرهنگی ویژه تابستان در کتابخانه های عمومی قم اجرا می شودادارات استان قم از ساعت ۱۱ صبح امروز در پی آلودگی هوا تعطیل شدسقف اجاره بها در استان قم تعیین شدسوگواره بصیرت عاشورایی در ۳۵ بقعه متبرکه قم برگزار می‌شود۱۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیاتی به شهرداری‌ قم پرداخت شدهمایش بین المللی حکیم فارابی برگزار می‌شودکیفیت هوای شهر قم در شرایط خطرناک قرار گرفتادارات استان قم روز دوشنبه به‌خاطر آلودگی هوا تعطیل شدمصرف برق در استان قم رکورد زد
معاون مدیرکل پزشکی قانونی قم اعلام کرد:
true
دکتر محمد علی عبدالحی معاون مدیرکل، آمار مقایسه ای پرونده های ورودی سال های 96 و 97 را اعلام کرد. بر این اساس مشخص شد تعداد پرونده های درگیری ارجاع شده به مراکز پزشکی قانونی طی سال 97 در صدر معاینات انجام شده بوده و با رشد 13 درصدی نسبت به سال 96 به عدد 11 هزار و 838 مورد رسیده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛ردکتر عبدالحی تعداد معاینات سرپایی انجام شده در سال 97 در این اداره کل را 37 هزار و 136 مورد اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 5 درصدی را نشان می دهد.

وی همچنین مصدومان تصادفی معاینه شده در سال 97 را 9 هزار و 896 مورد اعلام کرد و افزود: این رقم در سال قبل از آن 9 هزار و 285 نفر بوده است. مقایسه این آمار نیزحاکی از افزایش 7 درصدی پرونده تصادفات ارجاعی به پزشکی قانونی است.

وی همچنین تصریح کرد: در بحث متوفیات نیز آمارهای سال 97 نسبت به سال قبل، روند افزایشی داشته و این مورد حتی برای فوت های ناشی از حوادث رانندگی نیز صدق می کند.

دکتر عبدالحی افزود: سال 96 تعداد اجساد معاینه شده مربوط به حوادث رانندگی 256 مورد بوده که این رقم در سال 97 به 315 مورد رسیده و حاکی از افزایش 23 درصدی تعداد اجساد معاینه شده ناشی از تصادف بوده است.

پایان پیام
true

true
false
true