×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

بیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدند
true
بانک ها در زمینه کمک رسانی به اقشارآسیب پذیر جامعه اهتمام لازم را داشته باشند
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند:گرانی شدید اجناس و وقوع سیل اخیر مصیبت بزرگی است که به مردم وارد شد، لذا مسئولین باید به مشکلات مردم رسیدگی کنند و کارگشای مسائل و مشکلات مردم باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار رئیس اداره امور شعب و روسای دوایر و شعب بانک مهر اقتصاد استان قم گفتند: بانک ها در زمینه کمک رسانی به اقشارآسیب پذیر جامعه و توسعه و آبادانی کشور اهتمام لازم را داشته باشند.

ایشان با اشاره به اینکه رسیدگی به مردم باید همواره مورد تاکید قرارگیرد، اظهارداشتند: باید همیشه کارها و فعالیت هایی انجام دهیم که در پیشگاه مقدس خداوند شرمنده نشویم و درحد توان خدماتی را انجام دهیم که برای کمک به مردم و جلب رضایت الهی باشد.

استاد حوزه علمیه  قم افزودند: امروز روز عمل است و باید فردا را در نظر گرفت که روز حساب و کتاب در پیشگاه خداوند متعال است، لذا انسان باید دستورات خداوند را در دنیا اجرا کند.

معظم له با بیان اینکه امروز جامعه با مشکلات زیادی روبرو است، بیان کردند: گرانی شدید اجناس و وقوع سیل اخیر مصیبت بزرگی است که به مردم وارد شد، لذا مسئولین باید به مشکلات مردم رسیدگی کنند و کارگشای مسائل و مشکلات مردم باشند.

شایان ذکر است: در ابتدای این دیدار بهروز درخشان رئیس اداره امور شعب استان به ارائه گزارشی از عملکرد بانک در راستای بانکداری اسلامی پرداخت و اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد تسهیلات خود را در قالب فروش اقساطی، خرید دین، مشارکت، مرابحه و... پرداخت می‌نماید که بحمدالله با رضایتمندی افراد روبرو شده است و این بانک علاوه بر فعالیت های اقتصادی در عرصه مسئولیت های اجتماعی و آموزش بانکداری اسلامی به کارکنان و محاسبه پرداخت سود قطعی به مشتریان و ... اقدام نموده است.

پایان پیام

true

true
false
true