×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

واکنش آیت‌الله نوری‌همدانی به عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی:
true
مرجع تقلید شیعیان گفت: کشورهای عربی بدانند رژیم صهیونیستی به‌زودی با عنایت خداوند متعال و همبستگی همه آزادی‌خواهان به‌ویژه جبهه مقاومت محو خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز به نقل از تسنیم،آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان در واکنش به عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی پیامی صادر کرد که متن پیام معظم‌له بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

این روزها بار دیگر سران کفر بر آن شدند تا نقاب جدیدی را با دستان پلید بعضی از کشورهای عربی به‌صورت رژیم نامشروع صهیونیستی بگذارند.

عدم مشروعیت این رژیم جلاد و کودک‌کش برای همگان روشن و واضح است و هرگونه مشروعیت‌دادن و همکاری و کمک به این رژیم غاصب، همکاری مستقیم با جنایت و آدم‌کشی آن‌ها محسوب شده که ما به‌شدت آن را محکوم می‌کنیم.

امضاء هرگونه سند عادی‌سازی روابط با اسرائیل از سوی امارات و یا هر حکومت دیگر یعنی تأیید بردگی و ذلت آن کشور امضاء‌کننده و همگان خصوصاً کشورهای عربی بدانند که این رژیم به‌زودی با عنایت خداوند متعال و همبستگی همه آزادی‌خواهان به‌ویژه جبهه مقاومت محو خواهد شد و قدس شریف و تمامی مناطق غصب شده به ملت‌های خود بازخواهد گشت. ان‌شاءالله

پایان پیام

true
true

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true

true

false
true