×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

برخورد خودروی سواری پراید با پژو یک قربانی گرفت
true
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت: در حوادث هفته گذشته این استان، ‌چهار نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛محمد شهیدی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ما‌ افزود: در هفته گذشته ۶ هزار و ۷۲۷ تماس با مرکز اورژانس ۱۱۵ قم برقرار و منجر به انجام یک هزار و ۸۷۰ ماموریت شد.

به گفته وی، هفته گذشته یک هزار و ۷۴۵ مصدوم و بیمار توسط کارشناسان اورژانس به مراکز درمانی منتقل‌شده‌است.

وی اضافه کرد: در این مدت ۴۷۶ تصادف منجر به جرح و فوتی در استان قم رخ داد که ۳۶۱ حادثه در داخل شهر و ۱۱۵ حادثه در جاده رخ‌داده است.

شهیدی با بیان این‌که در این حوادث ۴۷۶ نفر مصدوم شدند و چهار نفر فوت کردند، ادامه داد: ۳۲۲ مصدوم به علت شدت جراحات وارده به مراکز درمانی منتقل و ۱۵۴ مصدوم نیز در محل حادثه درمان شدند.

وی خاطرنشان کرد: هفته گذشته بالگرد اورژانس ۱۱۵ قم با انجام یک ماموریت،‌ یکی از مصدومان حوادث ترافیکی که حال وی وخیم گزارش‌شده بود را به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کرد.

وی به حوادث ترافیکی منجر به فوت اشاره و بیان کرد: ساعت ۰۴:۰۴ نوزدهم مردادماه تصادف ۲ خودروی سنگین ۲ کشته و ۱۸ مصدوم برجا گذاشت.

رییس مرکز اورژانس ۱۱۵ قم گفت: در این حادثه ۲ نفر آقا حدودا ۲۳ و ۵۴ ساله در دم جان باختند.

وی افزود: در حادثه دیگری که ساعت ۲۲:۳۹ نوزدهم مردادماه در محور کهک- ورجان به سمت روستای صرم رخ داد، متاسفانه باعث جان باختن یک آقا و یک خانم هر ۲ حدودا ۳۰ ساله شد.

به گفته وی، این حادثه باعث مصدوم شدن سه نفر دیگر شد که مصدومان پس از دریافت اقدامات درمانی توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی به مرکز درمانی منتقل شدند..

 برخورد خودروی سواری پراید با پژو یک قربانی گرفت

پلیس راه استان قم نیز اعلام کرد : بر اثر برخورد خودروی سواری پراید با پژو در محور سلفچگان یک تن جان باخت.

پلیس راه استان قم اعلام کرد:ساعت ۷:۰۰ صبح امروز بر اثر شدت برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه سواری پژو در محور سلفچگان در سه راه دستجرد یک کشته برجای گذاشت.

بر اساس این گزارش  یک کشته این سانحه رانندگی ،راننده سواری پراید بود که به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد .

طبق اعلام نظر کارشناسان حاضر در صحنه تصادف ،علت حادثه انحراف به چپ خودروی سواری  پراید اعلام شد.

پایان پیام

true
true

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true

true

false
true