×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

تور رسانه‌ای و بازدید خبرنگاران از برخی پروژه‌های شهری قم برگزار شدافتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۹۸ پروژه‌ی شهری قمآغاز ثبت نام شرکت در رویداد رسانه‌ای امیدزمین چمن مصنوعی شهید حبیبی شهرستان جعفرآباد قم افتتاح شدمحور‌های جاده‌ای قمرود - قنوات قم بهسازی شدرئیس ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی در قم معرفی شدعضو شورای اسلامی شهر قم رییس ستاد قالیباف در قم شدپیشرفت 95 درصدی طرح چهار خطه شدن جاده قم - نیزارحوزه علمیه از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کندعفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان با موافقت رهبر معظم انقلابدومین خانه محیط زیست در نیزار قم راه اندازی شدستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در قم افتتاح شداز افتتاح ستاد انتخاباتی تا دیدار با مراجع کاشت یک میلیون و 500 هزار اصله نهال در ۳ هزار هکتار از اراضی منطقه نواران قمصندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان در قم تشکیل می‌شوداحمد امیرآبادی فراهانی رییس ستاد مرکزی اقشار قالیباف شدهرچه سریع تر نسبت به ترخیص وسایل نقلیه توقیفی خود اقدام کنید100درصد جمعیت شهری و ۹۶ درصد جمعیت روستایی استان قم آب سالم و بهداشتی دارندتمهیدات ترافیکی مراسم روح بخش دعای عرفهبیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی
آیت‌الله شیخ عیسی قاسم: ایستادن در برابر طاغوتیان رمز تحقق دولت جهانی حضرت مهدی است
true
شیخ عیسی قاسم
از آیت الله شیخ عیسی قاسم به عنوان مهدی یاور سال مسجد مقدس جمکران تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز،همزمان با شب ولادت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه) و در جمع هزاران نفر از عاشقان و منتظران حضرت که از اقصی نقاط ایران اسلامی برای تجدید بیعت با امام زمان(علیه السلام)، خود را به مسجد مقدس جمکران رسانده اند، از آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین به عنوان چهارمین مهدی یاور سال مسجد مقدس جمکران تجلیل شد.

در این آیین باشکوه تندیس کلمه الباقیه توسط حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران به آیت الله شیخ عیسی قاسم اهدا شد.

سید حسن نصرالله، شیخ ابراهیم زکزاکی، سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس مهدی یاوران سه سال گذشته این مکان مقدس بوده اند.

آیت‌الله شیخ عیسی قاسم:ایستادن در برابر طاغوتیان رمز تحقق دولت جهانی حضرت مهدی است

رهبر شیعیان بحرین، گفت: دولت جهانی ولی‌عصر(عجل الله تعالی فرجه) که ظلم و جهالت را از بین می‌برد زمانی محقق می‌شود که در برابر مستکبران و طاغوتیان بایستیم و به یاری ولی خدا بشتابیم.

آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین در مراسم جشن نیمه شعبان که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت: انسان بزرگ‌ترین موجود روی زمین بوده و مسئولیت انسان خودسازی است که باید زمین را بسازد.

وی با بیان اینکه انسان جانشین خداوند روی زمین است، افزود: روحیه انسان‌ها بر اساس کوشش و فعالیت وی رشد می‌کند، که سؤال امروز این بوده که انسانیت کجاست؟ امروز تمدن مادیت بر زمین حکومت می‌کند و انسانیت از نقش جانشینی خود دور شده است.

رهبر شیعیان بحرین تصریح کرد: انسان نقش سازندگی در کره زمین داشته ولی به کجا رفته است، انسان امروز بسیار دورتر از سطح و نقشی بوده که باید باشد و این موضوع سبب مشکلات، گرفتاری و آفات زیادی شده است.

آیت‌الله شیخ عیسی قاسم با بیان اینکه انسان امروز از عدالت و انسانیت دور شده است، گفت: خداوند می‌فرماید انسان‌ها را آفریدم تا عبادت کنند، تباهی انسان به دلیل دوری از خدا و انحراف از راه وی است.

وی یادآور شد: آن موضوعی که انسان را به تباهی کشانده دوری از خداوند است، اگر انسان در مسیر رضای الهی باشد هیچ‌گاه منحرف نشده و هرگز عبودیت و بندگی خود را فراموش نمی‌کند.

رهبر شیعیان بحرین بیان کرد: انسانیت در تباهی است، خط صحیحی که اندیشه و احساس انسان را در مسیر درست قرار می‌دهد حلقه زدن به دور اسلام و اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و وابسته شدن به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) است.

شیخ عیسی قاسم ادامه داد: منجی بشریت باید انسانی معصوم، وفادار و امانت‌دار مردم باشد، انسان نمی‌تواند از این اوضاع غم‌انگیز و آتش سوزان بیرون آمده مگر اینکه بازگشت غرورآمیز به اسلام عزیز و امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) داشته باشد.

وی اظهار داشت: در سایه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه)هیچ بدبختی و مشکلی وجود ندارد، انسان با سرکشی بر نفس خود و ایستادگی در برابر استکبار به پیروزی می‌رسد، استکبار تلاش می‌کند انسان در برابر خدا ایستادگی کند و نباید در برابر طاغوت و کفر کوتاه آمد.

رهبر شیعیان بحرین تصریح کرد: شیعیان جز در برابر خداوند کوتاه نمی‌آیند، درزمانی انقلاب رخ می‌دهد و دولت جهانی ایجاد می‌شود که ظلم نابودشده و جهان استکبار از بین می‌رود و جهان به صلح می‌رسد.

شیخ عیسی قاسم عنوان کرد: انسان باید قدرتی در اندیشه و نفس ایجاد کرده و در همه ابعاد زندگی خود قدرتمند شود تا کفر و طاغوت را نابود کند و به این وسیله ظهور امام زمان(علیه‌السلام) را محقق می‌کند.

وی افزود: ای منتظران، امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) منتظر شماست، ای منتظران، شما در انتظار امام زمان(علیه‌السلام) هستید و حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه) از منتظران این انتظار را دارد که شرایط انجام این انقلاب جهانی را داشته باشند.

رهبر شیعیان بحرین گفت: باید امام خود را نصرت کنیم چون امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) تکرار نمی‌شود، زمین امروز امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) را نمی‌شناسد و ما تنها از طریق امیرالمؤمنین(علیه الاسلام) و امام حسین(علیه‌السلام) می‌توانیم حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه) را بشناسیم.

شیخ عیسی قاسم عنوان کرد: هر انسانی که در مسیر اهل‌بیت(علیهم‌السلام) قرار بگیرد از تاریکی و ظلمات بیرون می‌آید و از لایه‌های تاریکی به‌سوی نور هدایت می‌شود، ما می‌توانیم عزت و غرور امت را به دست بیاوریم و این موضوع با نهضتی که از درون خود انسان آغاز می‌شود به دست می‌آید.

وی با بیان اینکه امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) منتظر سربازان و دلیران خود است و باید به‌وسیله اهل‌بیت(علیهم السلام) به‌سوی خداوند برویم، خاطرنشان کرد: حاکمیت اسلام همه زمین را فرا گرفته و همه انسانیت در سایه اسلام قرار می‌گیرد، شیعیان باید آماده باشند چون سربازان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) و اسلام هستند.

پایان پیام

true

true
false
true