×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم خبر داد ؛
true
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از پلمب 70 واحد صنفي متخلف در یک ماهه گذشته خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛سرهنگ "بهادر اسماعیلی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت : ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي اين فرماندهي با هدف اجراي قوانين طرح فاصله گذاري اجتماعي و صيانت از امنيت اخلاقي، تحقق برنامه‌هاي پيشگيرانه، مقابله با ناهنجاري هاي اجتماعي در بين اصناف، طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحد هاي صنفي را اجراء و در اين راستا تعداد هزار و 362 واحد صنفي در استان بازديد شد .

جانشین فرماندهی انتظامی استان افزود : پليس همواره تلاش مي کند تا با برقراري امنيت مطلوب در جامعه ، زمينه كسب و كار سالم را براي اصناف فراهم كند.

سرهنگ اسماعیلی با بيان اينکه هدف از ساماندهي اصناف رعايت قانون صنفي است و بازديد صنوف را رعايت قانون در بازار دانست، ادامه داد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومي در اين بازديدها از تعداد هزار و 362 واحد صنفي ، تعداد 70 واحد صنفي متخلف را پلمب و به تعداد 193 واحد صنفي اخطار پلمب و به 441 باب واحد صنفي تذکر دادند.

وي اضافه کرد: عدم رعايت قوانين و مقررات ابلاغي از سوي اتحاديه صنفي را علت عمده پلمب واحدهاي متخلف اعلام کرده و صاحبان صنوف متخلف نيز پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان با تداوم و تشديد اين گونه برنامه ها و اقدامات كنترلي و نظارتي پليس از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوي صنوف و بازاريان موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

true
true

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true

true

false
true