×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

برنامه های گرامیداشت هفته بهزیستی در استان قم اعلام شدادارات و بانک‌های استان قم در روز پنجشنبه ۲۸ تیر تعطیل شدنداقامه نماز جماعت ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در قممراکز بهزیستی بهترین مکان برای توزیع نذورات مردمی در ماه محرم استپليس قم براي تأمين نظم و امنيت عزاداري محرم آمادگی کامل داردتمهیدات ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قم اعلام شداعمال ۱۰ درصد تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی قانون جوانی جمعیت در قمدستگیری عاملان باند کلاهبرداری ارز دیجیتال پی کوین در قمپیامکی با عنوان "جریمه راهور "کلاهبرداری استبدهی ۴۰۰ میلیارد تومانی کارفرمایان قمی به تامین اجتماعیمشاور امور مجلس تولیت مسجد مقدس جمکران منصوب شدانجام بیش از ۲ هزار زایمان در مراکز درمانی تامین اجتماعی قم۱۶۴ میلیارد ریال ارز دولتی به خزانه بیت المال در قم برگشت۷۰۰ برنامه فرهنگی ویژه تابستان در کتابخانه های عمومی قم اجرا می شودادارات استان قم از ساعت ۱۱ صبح امروز در پی آلودگی هوا تعطیل شدسقف اجاره بها در استان قم تعیین شدسوگواره بصیرت عاشورایی در ۳۵ بقعه متبرکه قم برگزار می‌شود۱۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیاتی به شهرداری‌ قم پرداخت شدهمایش بین المللی حکیم فارابی برگزار می‌شودکیفیت هوای شهر قم در شرایط خطرناک قرار گرفت
سرمست:استانداری قم از هرگونه نقد منصفانه و سازنده استقبال می کند
true
شورای اطلاع رسانی استان قم تشکیل می شود
استاندار قم با تاكيد بر اهتمام رسانه ها براي پيگيري وعده هاي مديران اظهار كرد: پاسخگويي به مطالبات رسانه ها از الزامات مديريت در استان قم است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز ؛ دکتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان قم، طی سخنانی با بیان اینکه جامعه ی مطبوعاتی استان قم از بلوغ بالایی برخوردار است اظهار كرد: اصحاب رسانه هم شهامت بیان انتقادات را دارند و هم از تلاش های موثر مسئولان قدردانی می کنند. استاندار قم پاسخگویی مدیران به رسانه ها را به عنوان یک اولویت مورد تاکید قرار داد و افزود: ارتباط با اصحاب رسانه، دريافت نظرات ايشان و تلاش براي حل مسائل معقولي كه از سوي آنها مطرح مي شود، حداقل کاری است که مسئولان و صاحبان قدرت بایستی نسبت به آن توجه داشته باشند. مقام عالی دولت در استان قم با بیان اینکه مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند خاطرنشان کرد: بنده نیز به عنوان مقام عالي و تصميم گيرنده اصلي در استان قم آمادگی دارم به انتقادات اصحاب رسانه پاسخگو باشم. استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود با بیان اینکه همدلی و هماهنگی در مديريت سیلاب اخیر در استان قم بسیار خوب بود خاطرنشان کرد: این هماهنگی باید در عرصه های دیگر نیز تداوم داشته باشد. مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه در گذشته نتوانستیم با فضای مجازی ارتباط دوسویه ی خوبی داشته باشیم گفت: همه ی رسانه ها را روابط عمومی استانداری می دانیم و از آنها خواستار بازتاب دقیق کاستی ها در کنار انعكاس اقدامات انجام شده هستیم. وی همچنین با اشاره به تغيير تعدادي از مديران استان قم خاطرنشان کرد: در انتصابات اخیر اعتقاد به برنامه های دولت، آشنایی به حوزه فعالیت و توانمندی مورد تاکید بوده است. سرمست با بیان اینکه مدیران نباید پشت میزنشین باشند گفت: انتظار از مطبوعات این است که گفتار وعملکرد مدیران را رصد و از آنها برای تحقق وعده ها پاسخ بخواهند. همچنین محسن بهشتی معاون امور عمرانی استاندار قم مدیریت بسیار خوب سیلاب اخیر را مورد توجه قرار داد و گفت: خسارات وارده به استان قم نیز در دست بررسی و ارزیابی برای جبران می باشد. وی با اشاره به تاثير طرح های آبخیزداری در بالادست استان قم براي كاهش خسارات ناشي از سيل افزود: آب گرفتگی های مقطعی در قم داشتیم، ولی سیلاب به صورت كنترل شده و بدون خسارت قابل توجه، مدیریت شد. معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم هم در این جلسه طی سخنانی با بیان اینکه استان قم جزء ۵ استان برتر کشور در حوزه ی امنیت است افزود: در ایام نوروز شاهد کاهش قابل توجه در مسائل امنیتی در استان قم بودیم. وی بیان داشت: در سال جاری اعتبارات حوزه ی اجتماعی بیش از ۶ میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته افزایش بیش از ۶ برابری داریم. یونس عالی پور معاون امور زائرین استاندار قم نیز در این جلسه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ستاد تسهیلات زائرین استان قم در نوروز ۹۸ اظهار کرد: طبق نظرسنجي هاي صورت گرفته از زائرين، كيفيت خدمات مطلوب بوده است. شایان ذکر است مدیران رسانه ها در این جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای ارتقاء اطلاع رسانی استان قم پرداختند.

پایان پیام

true

true
false
true