×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

اجرای طرح ترخیص عیدانه وسایل نقلیه توقیفی در قمکاروان بزرگ «غدیر تا ظهور» در قم برپا می‌شود۲۲ هزار و ۶۶۷ فقره سند مالکیت در استان قم صادر شددستگیری قاتل فراری رستوران قم در یکی از شهر‌های شمالی کشوررتبه اول ریشه‌کنی بی‌سوادی زندانهای کشور به قم رسیدکشف 28100 دلار تقلبی در قمحضور مدیرکل پزشکی قانونی استان در میز خدمت نماز جمعه قمترخیص خودروهای توقیفی کشف حجاب به مناسبت عید غدیرجشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد
فرمانده انتظامی استان قم خبرداد؛
true
فرمانده انتظامی استان از کشف  حدود 200 کیلوگرم تریاک در دو عملیات جداگانه و دستگیری 2 نفر قاچاقچی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی فردونیوز؛سردار "عبدالرضا آقاخانی" در تشریح این خبر اظهار داشت: با تمرکز پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم بر عوامل اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر مشخص شد یکي از قاچاقچيان با یک دستگاه کامیون مقادير قابل توجهي مواد مخدر در پوشش محموله "تره بار" را از یکی از استان های "جنوب شرقی" کشور به "پایتخت" منتقل و از حوزه استحفاظي استان قم عبور خواهد کرد.

وی افزود: موضوع در درستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت و با هماهنگی  مقام قضائي، کنترل خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی استان آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان اعلام داشت: باهوشیاری ماموران خودروی مذکور در "اتوبان قم –کاشان"شناسایی و توقیف و راننده آن دستگیر شد.

سردار آقاخانی ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از خودروی توقیف شده مقدار  117 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب 11 بسته از زیر بار محموله "پیاز" کشف شد.

وی با اشاره به عملیات دیگر و کشف بیش از 81 کیلوگرم تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، بیان داشت: یکي از قاچاقچيان مواد مخدر قصد داشت با یک دستگاه تریلی "ولوو" مقادير قابل توجهي مواد مخدر در پوشش محموله تره بار را از یکی از استان های "مرکزی" کشور به "پایتخت" منتقل و از حوزه استحفاظي استان قم عبور کند.

فرمانده انتظامی استان ابراز داشت: موضوع در درستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت و با هماهنگی  مقام قضائي، کنترل خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی استان آغاز شد.

سردار آقاخانی اضافه کرد: باهوشیاری ماموران، خودروی مذکور در عوارضی "قم-گرمسار" شناسایی ، توقیف و راننده آن دستگیر شد.

وی اعلام کرد: در بازرسی صورت گرفته از خودروی توقیف شده مقدار 81 کیلو و 850 گرم مواد مخدر از نوع تریاک بالفاله در قالب 8 بسته از زیر بار محموله "هندوانه" کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در مجموع  در دو عملیات مذکور مقدار 199کیلو و 150 گرم تریاک کشف شد،خاطرنشان کرد: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضائی معرفی که با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.

پایان پیام

true

true
false
true