×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

بیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدند
تودیع و معارفه فرماندار قم؛
true
سیار رفت، حیدری آمد
مراسم تودیع و معارفه فرماندار قم با حضور بهرام سرمست استاندار قم در آخرین روزهای سال برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز؛مراسم تودیع و معارفه فرماندار قم عصر امروز در سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد.

بهرام سرمست استاندار قم، محسن بهشتی معاون هماهنگی عمرانی استانداری قم، ابراهیم معتمدی قائم مقام شهردار قم و سید محمد رضا هاشمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم در این مراسم حضور داشتند.

استاندار قم در این مراسم حکم وزیر کشور برای فرمانداری شهر قم به مدت چهار سال را به مرتضی حیدری اعطا کرد.

فرمانداری پردیس، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران، فرمانداری سقز، دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت و معاون سخنگوی دولت جزو سوابق کاری مرتضی حیدری پیش از انتصاب به سمت فرمانداری قم بود.

رضا سیار که از شهریورماه سال 93 فرماندار قم بود، در آخرین روز کاری سال جاری به دلیل بازنشستگی از این پست کناره گیری کرد.

استاندار قم:حیدری را به شاخصه پاک دستی، درایت و تدبیر می شناسم

استاندار قم نیز گفت: تعارفی با مدیران در حوزه پاسخگوئی،برنامه محوری،عمل گرایی و پاکدستی نداریم.

بهرام سرمست عصر امروز در تودیع و معارفه فرماندار قم در سالن جلسات فرمانداری عنوان کرد:مسئولان دارای وظایف سنگینی در ارائه خدمت به مردم هستند و این رسالت سنگین به هیچ عنوان اوقات فراغ و ساعات شخصی نمی شناسد.

استاندار قم افزود:در حیطه چنین رسالت سنگینی، برخی از مسئولان واقعا مظلوم هستند چرا که بخش زیادی از فرصت های زندگی خود را بدون چشمداشتی در اختیار وظیفه ای که عهده دار آن هستند می گذارند.

وی با قدردانی از خدمات رضا سیار فرماندار سابق قم اظهار کرد:وی خدمات ارزنده ای در طول خدمت خود ارائه داد و در حال حاضر به دلیل بازنشستگی از این کسوت کناره گیری می کند.

سرمست بیان کرد:تلاش های سیار به ویژه در ستاد تسهیلات زائران بسیار ارزنده است و امیدواریم در معاونت امور زائرین در استانداری با استفاده از تجربیات وی در رفع موانع گام های موفقی بردارند.

وی گفت:مسئولیت ها ثابت نمی ماند و اگر مسئولی امانت خود را بر دوش دیگری می‌گذارد باید از توفیق خدمت در گذشته راضی باشد و با فراغ بال این مسئولیت را به دیگری واگذار کند.

استاندار قم افزود:بنده چند سالی با فرماندار جدید قم آشنایی دارم؛ وی جزء نیروهای ارزشی و صادق و با تجربه است و وی را به شاخصه های پاک دستی، درایت، تدبیر و گزینه مناسب در مدیریت بحران می شناسم.

وی عنوان کرد: فرماندار جدید به مدت 10 سال سابقه تحصیل در حوزه علمیه قم دارد و عهده دار سوابق فرمانداری در سقز و پردیس و همچنین مدیر بحران استان تهران بوده است.

سرمست تاکید کرد: تعارفی با مدیران در حوزه پاسخگوئی،برنامه محوری،عمل گرایی،صبوری و پاکدستی نداریم.

معارفه و تودیع فرماندار قم

پایان پیام

true

true
false
true