×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

جشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد۱۴ زندانی به مناسبت دهه ولایت در قم آزاد شدندنرخ بالای مشارکت قم در انتخابات باید تکرار شوداولین خوابگاه دانشجویی دانشگاه صنعتی قم احداث می شود۲۰۰ پرونده قضایی بررسی شدعمليات اجرايي حفر تونل قطعه دوم خط يک مترو قم آغاز شد۲۱ کارگروه برای رسیدگی به شکایت‌های مردمی تشکیل شدقالیباف به قم می آیدبانوان سارق طلاجات بانوی نابینا دستگیر شدند
true
حفظ امنیت مالی و جانی مردم دغدغه پلیس در چهارشنبه آخر سال
فرمانده انتظامی استان قم به موضوع چهارشنبه آخر سال اشاره و مهم‌ترین دغدغه پلیس را حفظ امنیت مالی و جانی مردم دانست و تاکید کرد: پلیس با شادی مردم مخالف نیست.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی فردونیوز، سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه در این ایام هیچ صنفی حق فروش مواد محترقه را ندارد،تصریح کرد: چنانچه افرادی با سوء استفاده از فرصت شادی مردم اقدام به سودجویی یا تحریک جوانان به رفتارهای پرخطر نمایند دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند ماند.

فرمانده اتنظامی استان قم از حفظ امنیت مالی و جانی مردم به‌عنوان مهم‌ترین دغدغه پلیس یادکرد و افزود: والدین امسال باید مراقب بیشتری از فرزندان خود داشته تا در چهارشنبه آخر سال شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

سردار آقاخانی تصریح کرد: درحالی که چهارشنبه آخر سال می تواند یک شب با نشاط برای مردم باشد اما برخی از افراد با بروز رفتارهای نامطلوب، آن را به کام همشهریان تلخ می کنند و باعث صدمات جانی و مالی برای خود و مردم می شوند.

وی با اشاره به این که در شب چهارشنبه آخرسال 96، مردم قم همکاری و تعامل خوبی با پلیس داشتند، گفت: خانواده ها نسبت به کنترل هیجان فرزندان خود اهتمام بیشتری داشته تا ان شاءالله با همکاری همه، شبی آرام و بدون حادثه را سپری کنیم.

فرمانده انتظامی استان قم بر ضرورت کنترل و توجیه فرزندان توسط والدین برای جلوگیری از وقوع حادثه تأکید کرد و افزود: با رانندگانی که اقدام به ایجاد ترافیک و راهبندان، آلودگی صوتی و استفاده از صداهای ناهنجار می‌کنند به طور جدی برخورد می‌شود.

وی افزود: در زمینه برخورد قاطع با مخلان آرامش مردم در چهارشنبه آخر سال عزم پلیس جزم بوده و با هرگونه اقدامی که آرامش و سلامت جامعه را به خطر بیندازد، قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان با بیان این که اکثر آسیب دیدگان چهارشنبه آخر سال نوجوانان هستند و این موضوع، نقش والدین در کنترل و نظارت بر فرزندان خود را دوچندان می کند تاکید کرد: خانواده ها باید مراقب رفتار فرزندان خود در این خصوص باشند و با آموزش و کنترل صحیح فرزندان خود، از خطرات سوء موادمحترقه پیشگیری کنند.

وی به جوانان و نوجوانان توصیه کرد که بهار را با نشاط و شادی آغاز کنند نه با حسرت و درد و غم و اندوه و برای شادی خود به آزار و اذیت دیگران نپردازند.

سردار آقاخانی، سامانه های 110 و ۱۹۷ را آماده دریافت نظرات مردم دانست و افزود: شهروندان می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق تماس با این سامانه ها به خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی انتقال و پلیس را در انجام هر چه بهتر وظایف و مأموریت ها یاری کنند.

پایان پیام
true

true
false
true