×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

برنامه های گرامیداشت هفته بهزیستی در استان قم اعلام شدادارات و بانک‌های استان قم در روز پنجشنبه ۲۸ تیر تعطیل شدنداقامه نماز جماعت ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در قممراکز بهزیستی بهترین مکان برای توزیع نذورات مردمی در ماه محرم استپليس قم براي تأمين نظم و امنيت عزاداري محرم آمادگی کامل داردتمهیدات ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قم اعلام شداعمال ۱۰ درصد تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی قانون جوانی جمعیت در قمدستگیری عاملان باند کلاهبرداری ارز دیجیتال پی کوین در قمپیامکی با عنوان "جریمه راهور "کلاهبرداری استبدهی ۴۰۰ میلیارد تومانی کارفرمایان قمی به تامین اجتماعیمشاور امور مجلس تولیت مسجد مقدس جمکران منصوب شدانجام بیش از ۲ هزار زایمان در مراکز درمانی تامین اجتماعی قم۱۶۴ میلیارد ریال ارز دولتی به خزانه بیت المال در قم برگشت۷۰۰ برنامه فرهنگی ویژه تابستان در کتابخانه های عمومی قم اجرا می شودادارات استان قم از ساعت ۱۱ صبح امروز در پی آلودگی هوا تعطیل شدسقف اجاره بها در استان قم تعیین شدسوگواره بصیرت عاشورایی در ۳۵ بقعه متبرکه قم برگزار می‌شود۱۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیاتی به شهرداری‌ قم پرداخت شدهمایش بین المللی حکیم فارابی برگزار می‌شودکیفیت هوای شهر قم در شرایط خطرناک قرار گرفت
true
۱۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیاتی به شهرداری‌ قم پرداخت شد
مدیرکل امور مالیاتی استان قم گفت: ۱۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیات ارزش افزوده پرداختی شهروندان قمی به حساب شهرداری‌ و دهیاری‌های استان قم واریز شده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛حسین نیروبخش پیش از ظهر دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ۱,۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیات ارزش افزوده پرداختی شهروندان قمی به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان قم واریز شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان قم بیان کرد: شاخص توزیع این درآمد در بین شهرداری‌ها و دهیاری‌ها سرانه جمعیت است و بر این اساس سهم شهرداری قم حدود ۱.۲ همت بوده است.

نیروبخش ابراز کرد: کارهای خوبی را هم شهرداری از دریافت این ارزش افزوده‌ها در سال گذشته انجام داده که از جمله آن‌ها احداث پروژه بوستان خضر نبی است.

وی افزود: در واقع یک بخشی از هزینه‌های مربوط به احداث این پروژه از محل ارزش افزوده بوده است و از دیگر موضوعات نیز بحث پروژه تملک و بازگشایی خیابان شهدای دروازه ری قم است.

مدیرکل امور مالیاتی استان قم ادامه داد: از دیگر موضوعات مرتبط بحث پروژه احداث تقاطع غیر همسطح شهدای روحانیت است که آن هم در واقع با کمکی که از محل ارزش افزوده شهرداری دریافت شده از این پروژه اتفاق افتاده است.

نیروبخش بخش میزان تحقق درآمدهای مالیاتی استان را بالاتر از رقم تکلیفی اعلام کرد و گفت: در سال گذشته ۱۰۸ درصد از اهداف قانون بودجه مالیاتی استان محقق شده است.

وی اضافه کرد: در سه ماهه اول امسال تا این لحظه توانستیم ۹۳ درصد اهداف بودجه‌ای رو محقق بکنیم.

نیروبخش با اشاره به اظهارنامه مودیان مشمول ماده ۱۰۰ قانون مالیاتی از مودیان خواست برای برخورداری از مزایای پیش بینی شده در قانون نسبت به تکمیل الکترونیکی اظهارنامه در مهلت مقرر اقدام کنند.
پایان پیام

true

true
false
true