×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

توهین‌ امپراطور کوزوکو به مخبر و رئیس جمهور شهیددستگيري باند سارقان خودروهاي مدل پايين در قم مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کندفعالیت آزمایشی نخستین اتوبوس برقی در قم آغاز شد حتما از بنده شکایت کنید!مردم نشان دادند قدر مسئولان خدوم را می دانند۴۶ سامانه تولید برق خورشیدی در روستاهای قم راه اندازی شدآئین بزرگداشت شهدای خدمت در حسینیه آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شدآیین گرامیداشت رئیس جمهور شهید از سوی مهاجران افغانستانی برگزار می‌شوداستاندار قم از روستا‌های سیل زده بازدید کردمراسم گرامیداشت شهید رئیسی و یارانش در بقاع شاخص استان قم برگزار شدعامل توهین به شهدای خدمت در شهرستان کهک دستگیر شدبیش از یک میلیون نفر در قم با «شهید جمهور» وداع کردنداستاندار قم فعالیت دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان برای فردا را اعلام کردمراسم بزرگداشت شهدای‌خدمت راس 10 صبح در مدرسه مبارکه فیضیههیئتی از کارشناسان برای بررسی علت سانحۀ سقوط بالگرد رئیس‌جمهور اعزام شدمراجع عظام تقلید شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفتند
با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال اجرایی شد:
true
سرپرست اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از اجرایی شدن طرح بهسازی محور باغیک- دستجرد( محدوده روستاهای ورزنه- سناوند) بخش سلفچگان، به طول 1.5 کیلومترخبرداد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛محمد معارف وند، سرپرست اداره نگهداری راههای این اداره کل از اجرایی شدن طرح بهسازی محور باغیک- دستجرد بخش سلفچگان خبرداد.
وی درتکمیل خبر فوق افزود: محور باغیک- دستجرد بخش سلفچگان ازکریدورهای ارتباطی دواستان قم و مرکزی می باشد.
معارف وند دراهمیت محور باغیک- دستجرد گفت: به دلیل موقعیت شهر دستجرد و نواحی تابعه آن که ازییلاقات استان بوده و ماهیت سیاحتی – گردشگری دارند، راههای آن از حجم ترافیک چشمگیری بویژه درایام پایانی هفته و تعطیلات سالانه برخوردارست.
سرپرست اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم درادامه به مختصات طرح بهسازی محورباغیک- دستجرد، پرداخت و عنوان کرد: طول اجرایی این طرح که درمحدوده روستاهای ورزنه- سناوند عملیاتی شده است افزون بر 1.5 کیلومتر می باشد.
محمد معارف وند دربخش دیگری از این خبر به مشخصات فنی- اجرایی این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اضمحلال لایه رویی کار نسبت به تراش آسفالت درمرحله نخست ودرادامه به اجرای تک کوت امولسیونی اقدام گردید.
وی افزود: اجرای ماسه- آسفالت میان لایه، اجرای توپکا به قطر 3 سانتی متر و ... از دیگر اقدامات فنی طرح بهسازی محور باغیک- دستجرد می باشد.
معارف وند میزان اعتبار تخصیصی این طرح را بالغ بر 20 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تمامی هزینه اجرایی این پروژه از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای تامین شده است.
وی درخصوص بازه زمانی تکمیل پروژه نیز تصریح کرد: با توجه به فعالیت مستمر عوامل اجرایی این طرح عمران جاده ای، ان شا... تاپایان اردیبهشت ماه سالجاری شاهد تکمیل و بهره برداری از این طرح خواهیم بود.

پایان پیام

true

true
false
true