×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

بیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدند
true
آن گونه که علی آقازاده را شناختم
تجاوز اسراییل به خاک سوریه سبب شهادت پنج مستشار نظامی سپاه شد.

نویسنده این یادداشت، فرصت و سعادت داشت که سردار شهید علی آقازاده را بشناسد و با او چندی هم کلام و هم نشین باشد. اکنون و در پی شهادت او، اشاره به بعضی ویژگی های او را مفید می دانم.
اول آنکه آن شهید، از همان سالهای کودکی و نوجوانی با ایمان بود. او در مجالس هیأت های مذهبی، به ویژه هیات فاطمه الزهرا حضوری مستمر داشت. تردیدی ندارم که شهادت، هدف او بود و  آن ایمان ناب سبب شده بود  علی در بیابان‌های سوریه، وصال محبوب را بجوید.
دوم آنکه  شهید علی آقازاده با نگاهی ایدیولوژیک، برای دفاع از ایران و نظام جمهوری اسلامی، خالصانه تلاش می کرد و در این راه از  هیچ فداکاری فروگذار نمی کرد. تا جایی که خانواده خود را در این سالها با خود به سوریه برد
سوم اینکه او، بسیار خوش اخلاق بود. تواضع، و خوشرویی از صفات آشکار او بود. شهید آقازاده هرچند با نویسنده این یادداشت درباره بعضی موضوعات سیاسی اختلاف نظر داشت، اما هیچ گاه تند زبانی و درباره دیگران بدگویی نکرد. او هرچند آماده بود از مرزهای ایران پاسداری کند اما مایل نبود از مرز اخلاق عبور کند.
شهادت علی برای او، تحقق هدفی والا بود. امیدوارم خداوند به خانواده خوشنام او- که به ایمان، شهره اند، به ویژه به پدر و مادرش - که برای سومین بار در زندگی خود به سوگ فرزند می نشینند- صبر عطا کند.

پایان پیام

true

true
false
true