×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

برنامه های گرامیداشت هفته بهزیستی در استان قم اعلام شدادارات و بانک‌های استان قم در روز پنجشنبه ۲۸ تیر تعطیل شدنداقامه نماز جماعت ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در قممراکز بهزیستی بهترین مکان برای توزیع نذورات مردمی در ماه محرم استپليس قم براي تأمين نظم و امنيت عزاداري محرم آمادگی کامل داردتمهیدات ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قم اعلام شداعمال ۱۰ درصد تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی قانون جوانی جمعیت در قمدستگیری عاملان باند کلاهبرداری ارز دیجیتال پی کوین در قمپیامکی با عنوان "جریمه راهور "کلاهبرداری استبدهی ۴۰۰ میلیارد تومانی کارفرمایان قمی به تامین اجتماعیمشاور امور مجلس تولیت مسجد مقدس جمکران منصوب شدانجام بیش از ۲ هزار زایمان در مراکز درمانی تامین اجتماعی قم۱۶۴ میلیارد ریال ارز دولتی به خزانه بیت المال در قم برگشت۷۰۰ برنامه فرهنگی ویژه تابستان در کتابخانه های عمومی قم اجرا می شودادارات استان قم از ساعت ۱۱ صبح امروز در پی آلودگی هوا تعطیل شدسقف اجاره بها در استان قم تعیین شدسوگواره بصیرت عاشورایی در ۳۵ بقعه متبرکه قم برگزار می‌شود۱۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیاتی به شهرداری‌ قم پرداخت شدهمایش بین المللی حکیم فارابی برگزار می‌شودکیفیت هوای شهر قم در شرایط خطرناک قرار گرفت
true
دکتر آقامیری بر حل سریع مشکلات شهرستان جعفرآباد تاکید کرد
استاندار قم با حضور در شورای اداری شهرستان جعفرآباد بر لزوم حل همه مسایل و مشکلات این شهرستان و روستاهای این بخش تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛دکتر سیدمحمدآقامیری امروز در شورای اداری شهرستان جعفرآباد که با حضور مدیران عالی استان قم برگزار شد، با اشاره به گزارش فرماندار این شهرستان بر اجرایی کامل اکثر مصوبات دور اول بازدید از این بخش گفت: اگر حتی یک پروژه هم به زمین مانده باشد باید نسبت به این مساله حساس باشیم.

وی افزود: با توجه به بافت خاص منطقه جعفریه و تکیه این منطقه به عنصر کشاورزی ودامداری، همه مدیران باید تلاش کنند که با رفع مشکلات مردم به ایجاد صنایع مکمل و مولد در این بخش کمک شود.

وی در ادامه با بررسی مشکلات در بخش آب و برق و ثبت و مجوز و... در شهرستان جعفرآباد گفت: مدیران باید با همت جهادی به جنگ مشکلات بروند. شهرستان جعفرآباد از مهمترین مراکز کشاورزی و دامداری قم است و باید نگاه جامع تری به حل مشکلات این بخش داشته باشیم.

گفتنی است در این نشست که با حضور مدیران استانی و شهرستانی و دهیاران این منطقه برگزار شد، مصوبات دور اول سفر استاندار قم به منطقه بررسی شد و ضمن تعیین تکلیف و زمان بندی اجرای مصوبات دور قبل، مصوبات این دور نیز مشخص شد.

کلنگ زنی احداث استخر ورزشی جعفریه

پس از این نشست، استاندار قم با حضور در مجموعه ورزشی جعفریه، کلنگ احداث استخر ورزشی جعفریه را به زمین زد.

در این دیدار دکتر ابراهیم سانی خانی مدیرکل ورزش وجوانان استان قم با اشاره به نیاز جدی این شهرستان به توسعه فضای ورزشی گفت: این استخر با آورده مالی خیران و تامین مالی استانی احداث می شود. سطح بندی، و تفکیک نقشه ای انجام شده و کاسه استخر نیز حفر شده است که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح این استخر باشیم.

دیدار استاندار قم با خانواده شهید یزدی

پس از این برنامه، دکتر آقامیری با حضور در منزل شهید علی یزدی از شهدای سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران با همسر و فرزند شهید دیدار کرد.

در این دیدار فرزند شهید با اشاره به اینکه شهید یزدی از شهدای ارتش جمهوری اسلامی بود گفت: شهید یزدی در عملیات فتح المبین به شهادت رسیدند و زمانی که به دلیل دفن یکی از اموات در جوار ایشان قبر ایشان شکافته شد مشاهده شد که جسم شهید کاملا سالم و حتی خون زیرکفن نیز تازه بود و حتی بوی عصر این پیکر نیز مدهوش کننده بود.

وی افزود: در آن زمان با مستند نگاری بنیاد شهید و مراجعه به علما و مراجعه این مساله ثبت شد و علما نیز عطرآگین بودن پیکر شهید را تجلی عطر بهشتی توصیف کردند.

دکتر آقامیری نیز در سخنانی با تجلیل از مجاهدت های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و به خصوص ارتش سرافراز نظام و کشور گفت: بزرگانی چون شهید سعید، علی یزدی در همان ارتشی بودند که عده ای در ابتدای انقلاب علی رغم خواسته امام راحل به دنبال حذف آن بودند و هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران حاضر موجب مجد و عظمت کشور هستند. شهدایی چون شهید یزدی نشانی از حقانیت انقلاب اسلامی و مسیر انقلابی امام راحل هستند.

در پایان نیز دکتر آقامیری دقایقی با همسر شهید به گفتگو پرداخت.

حضور و گفتگو با مردم روستاهای جعفرآباد

بخش دیگر سفر استانی دکتر آقامیری، حضور در بین مردم روستاهای شهر جعفریه بود.

یکی از بخش های این دیدارها شامل دیدار با مردم روستای پستکان بود که در این دیدار مردم مسایل مختلف خود از جمله لزوم حل مشکل فاضلاب روستایی را بیان کردند و استاندار نیز قول قطعی پیگیری تا حل مشکل را بیان کرد.

استاندار قم در پایان این دیدارها بیان کرد: حل مشکلات مردم بر اساس برنامه زمان بندی شده و همچنین رفع مشکلات جاری مردم اولویت اصلی فرمانداری این شهرستان است که باید این مشکلات را با پیگیری های مداوم گروهی در استان حل کند. بنده نیز از تمام ظرفیت های قانونی خود برای حل مشکلات و تعارضات بین دستگاهی استفاده می کنم.
پایان پیام

true

true
false
true