×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

بیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدند
true
توسعه اندیشه‌های انقلابی و گسترش مفهوم جهاد تبیین در کلاس های نهضت سوادآموزی
معاون سواد آموزی استان قم: کلاس های درس در نهضت سوادآموزی جایگاه مناسبی برای توسعه اندیشه‌های انقلابی و گسترش مفهوم جهاد تبیین است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛نشست هم اندیشی آموزش دهندگان ناحیه ۳ با معاون سوادآموزی استان در محل سالن جلسات شهید بیطرفان برگزار گردید.

غلامرضا رضایی در این نشست که روسای ادارت سوادآموزی استان و مسئولان سوادآموزی ناحیه ۳ نیز در آن حضور داشتند، آموزش دهندگان را جهادگران خط مقدم عرصه مبارزه با جهل و بی سوادی دانست.

وی با تاکید بر این نکته که کلاس های درس در نهضت سوادآموزی جایگاه مناسبی برای توسعه اندیشه‌های انقلابی و گسترش مفهوم جهاد تبیین است، تصریح کرد: آموزش دهنده موفق کسی است که بیش از هر چیزی به شغلش علاقه داشته باشد و بداند اگر در هنگام تدریس از ارائه درس لذت برد، بی تردید سوادآموزان نیز از یادگیری لذت خواهند برند.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان با اشاره به در پیش بودن هفته سوادآموزی، اظهار داشت: تشکیل نهضت سواد آموزی در سال ۱۳۵۸ به فرمان حضرت امام (ره) نشان از اندیشه رژف و عمیق حضرت امام خمینی (ره) داشت.

رضایی تصریح کرد: تا کنون با همت و تلاش های آموزش دهندگان بیش از ۹۷ درصد افراد جامعه از نعمت سواد برخوردار هستند.

وی از آموزش دهندگان به عنوان خیرین توانمند عرصه دانش نام برد و گفت : آموزش دهندگان نقش اساسی در رشد و توسعه کشور عزیزمان دارند ، در دنیای امروز علم فقط خواندن و نوشتن و حساب کردن نیست و تعاریف جدیدی از علم وجود دارد اما راه رسیدن به این علوم داشتن سواد خواندن و نوشتن می باشد.

رضایی افزود:سواد آموختن به بزرگسالان مانند هدیه دادن نور و بینایی به فرد بی سواد میباشد ، سواد آموزان می توانند با اخذ تصمیمات درست در عرصه های سیاسی ، اجتماعی ؛ اقتصادی و ... نقش موثری در اعتلای میهن عزیزمان داشته باشند.

گفتنی است در پایان این مراسم که با حضور و همراهی روسای ادارات معاونت سوادآموزی استان و مسئولین آموزش و پرورش ناحیه ۳ قم برگزار گردید ، وی اظهار داشت، رویکرد سازمان نهضت سواد آموزی حمایت از آموزش دهندگان و پیگیری احقاق حقوق آنان می باشد و بر لزوم تدوام فعالیت آموزش دهندگان تا حصول این مهم تاکید داشت .
پایان پیام

true

true
false
true