×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

اجرای طرح ترخیص عیدانه وسایل نقلیه توقیفی در قمکاروان بزرگ «غدیر تا ظهور» در قم برپا می‌شود۲۲ هزار و ۶۶۷ فقره سند مالکیت در استان قم صادر شددستگیری قاتل فراری رستوران قم در یکی از شهر‌های شمالی کشوررتبه اول ریشه‌کنی بی‌سوادی زندانهای کشور به قم رسیدکشف 28100 دلار تقلبی در قمحضور مدیرکل پزشکی قانونی استان در میز خدمت نماز جمعه قمترخیص خودروهای توقیفی کشف حجاب به مناسبت عید غدیرجشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد
true
نشست «جهاد تبیین؛ ایمان و امید» در قم برگزار شد
نشست «جهاد تبیین؛ ایمان و امید» با محوریت مفهوم شناسی و بررسی چگونگی تحقق سه مفهوم مورد تاکید رهبر انقلاب اسلامی در خبرگزاری رسا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛نشست «جهاد تبیین؛ ایمان و امید» با محوریت مفهوم شناسی و بررسی چگونگی تحقق سه مفهوم مورد تاکید رهبر انقلاب اسلامی به همت خبرگزاری رسا و با مشارکت بسیج رسانه استان قم برگزار شد.

حجج اسلام منتظرزاده، فرمانده تیپ امام صادق علیه السلام، احتشام از اساتید بسیجی حوزه، محمدحسن نبوی استاد سطح عالی حوزه علمیه، قربانی جانباز دفاع مقدس و عضو مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه، کریمی، مسئول پایگاه بسیج مرکز مدیریت حوزه و محققی مدیرعامل خبرگزاری رسا در این نشست به ارائه دیدگاه های خود پرداختند.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام محققی به ایراد سخن پرداخت و محور بحث خود را "نقش جهاد تبیین رسانه های انقلاب در تقویت عنصر ایمان و امید" قرار داد.

در ادامه حجت الاسلام احتشام با موضوع " مطالبه رهبر معظم انقلاب در تحلیل رخدادهای قبل و بعد از انقلاب" به ایراد سخن پرداخت.

حجت الاسلام منتظرزاده نیز با تبریک پیروزی مردم و مقاومت اسلامی فلسطین، به تبیین رسالت روحانیت در عرصه جهاد تبیین پرداخت و با تحسین اقدامات و فعالیت های انجام شده در این راستا، این فعالیت ها را در تراز نظام مقدس اسلامی ندانست.

حجت الاسلام کریمی نیز در سخنان خود بر این نکته تاکید کرد که جهاد تبیین با ملاحظه کاری و محافظه کاری هیچ سنخیت و میانه‌ای ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی نیز با تمرکز بر موضوع جنگ شناختی، بر لزوم هم افزایی و همگرایی جبهه انقلاب و کار منسجم در فضای مجازی تاکید کرد.

حجت الاسلام قربانی جانباز دوران دفاع مقدس و عضو مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه نیز به تبیین بایسته های تقویت عنصر ایمان و امید در جامعه پرداخت.

در این نشست محور‌هایی همچون «رسالت شناسی حوزه در چگونگی تحقق جهاد تبیین»، «ضرورت شناسی تاکید رهبر انقلاب بر جهاد تبیین»، «راهکار‌های تحقق فرمان جهادتبیین توسط جوانان مومن انقلابی»، «نقش جهاد تبیین در گذر کشور از  اغتشاشات ۱۴۰۱ (با تاکید بر تبیین سیره عملی رهبر انقلاب اسلامی)»، «نقش جهادگران عرصه تبیین در برهم زدن جنگ ترکیبی دشمن»، «جهاد تبیین و چگونگی شکست دشمن در جنگ روایت‌ها (با تاکید بر تحریف تاریح معاصر ایران)»، «تبیین جایگاه امید و ایمان در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»، «نقش سازندگی و خدمت جهادی بسیج مصداق بارز امید آفرینی»، «مبانی قرآنی امید آفرینی»، «بررسی نقش روحانیت در امید آفرینی در کشور»، «روحانیت بسیجی و امید آفرینی در عرصه جهادی»، و «امیدآفرینی و ایمان افزایی راهکار تحقق پیشرفت ایران اسلامی» مورد بررسی قرار گرفت.
پایان پیام

true

true
false
true