×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

برنامه های گرامیداشت هفته بهزیستی در استان قم اعلام شدادارات و بانک‌های استان قم در روز پنجشنبه ۲۸ تیر تعطیل شدنداقامه نماز جماعت ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در قممراکز بهزیستی بهترین مکان برای توزیع نذورات مردمی در ماه محرم استپليس قم براي تأمين نظم و امنيت عزاداري محرم آمادگی کامل داردتمهیدات ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قم اعلام شداعمال ۱۰ درصد تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی قانون جوانی جمعیت در قمدستگیری عاملان باند کلاهبرداری ارز دیجیتال پی کوین در قمپیامکی با عنوان "جریمه راهور "کلاهبرداری استبدهی ۴۰۰ میلیارد تومانی کارفرمایان قمی به تامین اجتماعیمشاور امور مجلس تولیت مسجد مقدس جمکران منصوب شدانجام بیش از ۲ هزار زایمان در مراکز درمانی تامین اجتماعی قم۱۶۴ میلیارد ریال ارز دولتی به خزانه بیت المال در قم برگشت۷۰۰ برنامه فرهنگی ویژه تابستان در کتابخانه های عمومی قم اجرا می شودادارات استان قم از ساعت ۱۱ صبح امروز در پی آلودگی هوا تعطیل شدسقف اجاره بها در استان قم تعیین شدسوگواره بصیرت عاشورایی در ۳۵ بقعه متبرکه قم برگزار می‌شود۱۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیاتی به شهرداری‌ قم پرداخت شدهمایش بین المللی حکیم فارابی برگزار می‌شودکیفیت هوای شهر قم در شرایط خطرناک قرار گرفت
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج خبرداد؛
true
محرومیت‌زدایی بسیجیان از ۱۵ استان کشور
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج با تاکید بر اینکه بسیج همانطور که مقابل آمریکا ایستاده است با فقر هم مقابله می‌کند، گفت: در رزمایش جهادگران فاطمی که چند سالی است برنامه‌ریزی و در ۱۵ استان اجرا می‌شود، ۲۰ قشر در عرصه‌های مختلف برای برطرف کردن محرومیت در مناطق کمتر برخوردار تلاش‌های تخصصی و جهادی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛سردار حسین معروفی عصر امروز در همایش «جهادگران فاطمی ۳» که در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) قم برگزار شد، گفت: در زمانی ایستادگان در برابر دشمنان خدا رزمندگانی بودند که باید در جنگ سخت هشت ساله مبارزه می‌کردند، جنگی که البته به جسم‌ها کار داشت و ما با عنایت الهی، مجاهدت رزمندگان، مقاومت ملت ایران و هدایت‌های امام خمینی پیروز شدیم.

وی خطاب به جهادگران فاطمی گفت: امروز شما ایستادگان مقابل دشمنان خدا هستید که یکی از محورهای اصلی این دشمنان جنگ اقتصادی و معیشتی برای ناکارآمد جلوه‌دادن نظام اسلامی ایران است.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج با بیان اینکه همانطور که با آمریکا و اسرائیل به خاطر دشمنی او به دین خدا، اسلام و اهل‌بیت(ع) می‌جنگیم، با همان شدت هم با فقر می‌جنگیم، گفت: شما درصحنه رویارویی جنگی هستید که دشمن همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی آن را آغاز کرد که جنگ هشت ساله یکی از آن موارد بود تا با مشغول کردن کشور به مشکلات مختلف، ایران اسلامی را تضعیف کند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: شما امروز ایستادگان برابر دشمن خدا هستید که در این جنگ سخت و نامروت حرکتی هوشمندانه را آغاز کردید.

وی از نقش بسیج در پیشبرد اهداف کشور یاد کرد و گفت: فلسفه وجودی سپاه که پشتیبان و جان‌پناه ملت ایران است، دارای سه ضلع تقوا، انقلاب و مردم است که ضلع مردم، همان بسیج مستضعفین است که فرماندهی آن امروز بر عهده امام خامنه‌ای است.

* بسیج در مسیر خدمت به مردم جانش را فدا می‌کند

معروفی افزود: بسیج مستضعفین امروز در حوزه خدمات‌دهی به مردم غیرتمند ایران اسلامی نگاهش سیاسی، قومی و مذهبی نیست بلکه نگاهش به دین، قرآن، عاشورا و انقلاب است و قرار است در مسیر خدمت به مردم جانش را هم فدا کند.

وی با بیان اینکه امروز بسیج دو قرارگاه برای خدمت به مردم تعیین کرده که نخست قرارگاه اقتصاد مقاومتی و دیگری قرارگاه محرومیت‌زدایی و سازندگی است، گفت: قرارگاه سازندگی در مسیر اطاعت از ولایت، به دنبال ارائه خدمات خالصانه به مردم است و در این مسیر معتقد است بن‌بست نداریم چراکه در مکتب اهل‌بیت(ع) بن‌بست معنایی ندارد و ادامه راه تنها اراده می‌خواهد که در بدنه بسیج ساری و جاری است.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: امروز بسیج سازندگی با سه رویکرد نه تنها وظایف، بلکه به دنبال رسالت خود است، یعنی جهاد تبیین، جهاد خدمت رسانی و جهاد امیدآفرینی که بر اساس اندیشه بسیجی جاری است و در نظام اسلامی و در حکومت اهل بیتی رویکرد ما خادمی ملت است.

* دشمن در چند ماه اخیر در سه جبهه شکست خورد

وی در ادامه به تلاش‌های دشمن برای تضعیف نظام اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: در چند ماه گذشته، دشمن قسم خورده ما سه کار را مقابل ملت ایران قرار داد، مسئله اول در مسیر جدایی مردم از اهل‌بیت(ع)، دین‌زدایی و اهل‌بیت زدایی برای دهه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی بود که رویش جوانان و نوجوانان و اهتمام مردم به این مهم در عاشورا پاسخ آنها را داد.

معروفی دومین سناریوی دشمن را کمرنگ کردن اربعین حسینی دانست که در این عرصه هم حجم گسترده مردم نشان داد که میزان ارادت به اهل‌بیت(ع) و نگاه دینی در میان مردم چه جایگاهی دارد و حضور 22 میلیون نفری محبان اهل‌بیت(ع) شکست دیگری را برای دشمنان رقم زد.

وی ادامه داد: آخرین برنامه دشمن در ماه‌های اخیر، تمرکز بر 25 شهریور برای زنده کردن اغتشاشات سال گذشته بود که مردم با هوشیاری دست رد به دشمن زدند.

* ملت ایران دشمن را به لبه پرتگاه رسانده است

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین به نقش مردم در رساندن دشمن به لبه پرتگاه اشاره کرد و گفت: امروز دشمنانی که از سال قبل برنامه نابودی ایران اسلامی را داشتند، پیغام می‌دهند و از ایران درخواست می‌کنند که به حماس و حزب‌الله بگویید عقب بروند.

وی افزود: چه کسانی پارسال این حربه و عملیات روانی دشمن در ایجاد اغتشاشات را نابود کرد، جز بسیج و مردم هوشمند ایران اسلامی؟ ملت ما بسیجی است، چون عاشورایی است، خواه در بسیج پرونده داشته باشند یا نه.

معروفی با تأکید بر اینکه هرکسی دلش با انقلاب و حل مشکلات مردم است، بسیجی است، چراکه فکر و عملش بسیجی است، ادامه داد: در رزمایش جهادگران فاطمی که چند سالی است برنامه‌ریزی و در 15 استان اجرا می‌شود، 20 قشر در عرصه‌های مختلف برای برطرف کردن محرومیت در مناطق کمتر برخوردار تلاش‌های تخصصی و جهادی می‌کنند.

وی با اشاره به استفاده از شعار «بسیج امید ملت ایران» در این رزمایش گفت: بسیج متعلق به ملت ایران است و در همه عرصه‌ها تلاش می‌کند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در این حجم فعالیت بسیج در رزمایش جهادگران فاطمی باید چندین کتاب نوشت و آن‌ها را به همگان معرفی کرد و بدانید اندیشه زیبای شما در بسیج موجب این اقدامات زیبای شما شد؛ وقتی ما کشور، اسلام، انقلاب و... را زیبا ببینیم، جانمان را هم به زیبایی برای آن فدا می کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عملکرد ما باید به گونه ای باشد که دشمن بداند تا ما هستیم هیچ کسی نباید و نمی‌تواند به خیمه انقلاب خدشه‌ای وارد کند و در این راه باید خود را وقف خدمت به مردم و اطاعت از ولایت کنیم.
پایان پیام

true

true
false
true