×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

برنامه های گرامیداشت هفته بهزیستی در استان قم اعلام شدادارات و بانک‌های استان قم در روز پنجشنبه ۲۸ تیر تعطیل شدنداقامه نماز جماعت ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی در قممراکز بهزیستی بهترین مکان برای توزیع نذورات مردمی در ماه محرم استپليس قم براي تأمين نظم و امنيت عزاداري محرم آمادگی کامل داردتمهیدات ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قم اعلام شداعمال ۱۰ درصد تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی قانون جوانی جمعیت در قمدستگیری عاملان باند کلاهبرداری ارز دیجیتال پی کوین در قمپیامکی با عنوان "جریمه راهور "کلاهبرداری استبدهی ۴۰۰ میلیارد تومانی کارفرمایان قمی به تامین اجتماعیمشاور امور مجلس تولیت مسجد مقدس جمکران منصوب شدانجام بیش از ۲ هزار زایمان در مراکز درمانی تامین اجتماعی قم۱۶۴ میلیارد ریال ارز دولتی به خزانه بیت المال در قم برگشت۷۰۰ برنامه فرهنگی ویژه تابستان در کتابخانه های عمومی قم اجرا می شودادارات استان قم از ساعت ۱۱ صبح امروز در پی آلودگی هوا تعطیل شدسقف اجاره بها در استان قم تعیین شدسوگواره بصیرت عاشورایی در ۳۵ بقعه متبرکه قم برگزار می‌شود۱۳۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیاتی به شهرداری‌ قم پرداخت شدهمایش بین المللی حکیم فارابی برگزار می‌شودکیفیت هوای شهر قم در شرایط خطرناک قرار گرفت
فرماندار شهرستان جعفرآباد قم:
true
راه‌های روستایی جعفرآباد بهسازی شد
فرماندار شهرستان جعفرآباد گفت: از ابتدای امسال روکش آسفالت و بهسازی راه در ۱۹ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛ذبیح اله عبداللهی بیان داشت: در سطح شهرستان جعفرآباد، ۶۰۸ کیلومتر راه شهری و روستایی وجود دارد.

وی با اشاره به بهسازی محور رفت‌وبرگشت قم به جعفریه، عنوان کرد: برای بهسازی این محور ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار استفاده شده است.

فرماندار شهرستان جعفرآباد خاطرنشان کرد: برای اتمام طرح بهسازی این جاده، ۱۲ کیلومتر از این محور از مسیر قلعه سنگی تا قم باقی‌مانده که عملیات اجرایی آن در دست اجراست.

عبدالهی با اشاره به آغاز رفع نقاط حادثه‌خیز سه‌راهی قاهان تا روستاهای مهر زمین و کهندان، گفت: از ابتدای امسال اصلاح پنج پیچ و نقطه حادثه‌خیز این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.

فرماندار شهرستان جعفرآباد یادآور شد: اصلاح پیچ‌ها و نقاط حادثه‌خیز این شهرستان تا روستای انجلیه در بخش قاهان ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در بخش مرکزی نیز رفع نقاط حادثه‌خیز و روکش آسفالت از سه‌راهی حیدرآباد تا روستاهای پایین‌دست ضروری است.

جعفرآباد با وسعتی حدود ۶۵۰ کیلومترمربع در ۳۵ کیلومتری شمال غربی شهر قم قرار دارد.

طبق مصوبه اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ هیات دولت وقت، بخش جعفرآباد به شهرستان ارتقا پیدا کرد، این شهرستان جدیدالتاسیس از ۲ بخش مرکزی و دهستان قاهان تشکیل شده است که جمعیت رسمی شهرستان ۲۷ هزار نفر و جمعیت غیر رسمی آن ۴۰ هزار نفر است.
پایان پیام

true

true
false
true