×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

اجرای طرح ترخیص عیدانه وسایل نقلیه توقیفی در قمکاروان بزرگ «غدیر تا ظهور» در قم برپا می‌شود۲۲ هزار و ۶۶۷ فقره سند مالکیت در استان قم صادر شددستگیری قاتل فراری رستوران قم در یکی از شهر‌های شمالی کشوررتبه اول ریشه‌کنی بی‌سوادی زندانهای کشور به قم رسیدکشف 28100 دلار تقلبی در قمحضور مدیرکل پزشکی قانونی استان در میز خدمت نماز جمعه قمترخیص خودروهای توقیفی کشف حجاب به مناسبت عید غدیرجشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد
true
اين باخت قابل پیش‌بینی بود
تیم فوتسال آنا صنعت قم در اولين بازی خارج از خانه فصل 1402 ليگ برتر و در ميهمانی سفیر گفتمان شکست سنگینی را متحمل شد، این شکست با توجه به نوع ارائه بازی مقابل سن‌ایچ در هفته اول رقابت‌ها قابل پیش‌بینی بود.

یك بازی سردرگم با متّکی بودن بر خلاقیت فردی حاصل کار آناصنعت مقابل سن‌ایچ بود و این مساله در بازی با سفیر گفتمان تیمی که حتی یك ستاره هم در ترکیبش نداشت به اثبات رسید.

حسین صبوری سرمربی تیم آناصنعت حالا باید جوابگوی خودخواهی خود باشد، او حق ندارد منافع باشگاه را قربانی تصمیم‌گیری‌های غلط و مغرورانه خود کند، با این بازیکنان نامدار هیچ راه توجیهی برای اینگونه بازی کردن نیست.

مدیریت حاکم بر باشگاه آنقدر خوب عمل کرده که بهانه‌ای برای بد بازی کردن تیم نگذاشته است، به خدمت گرفتن ستاره‌های قمی ... زمان مناسب برای آمادگی ... فراهم نمودن تمامی امکانات و ... دیگر بهانه‌ای نمی‌ماند برای چنین نمایش ضعیفی! پس ایراد کار کجاست؟

کاری به مسائل تاکتیکی تیم ندارم، اینکه آناصنعت در دفاع تیمی مشکل دارد، اینکه فرصت‌های زیاد گلزنی به حریف می‌دهد و به راحتی آب خوردن گل می‌خورد، اینکه بازیکنان در تایم مناسب تعویض نمی‌شوند! حرف این است که انگار تیم داخل زمین یتیم است و هیچ کس بالای سر این تیم نیست.
این بار نیز نوشتم و دیگر در رابطه با تیم مطلب نخواهم نوشت تا خدای ناكرده مرا متهم به غرض‌ورزی نکنند... نوشتم تا حساب کار دستتان بیاید.


پایان پیام

true

true
false
true