×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

5000 مترمربع زمین روباز ورزشی در بوستان ولایت قم احداث شددبیر اولین «رویداد رسانه‌ای امید» قم معرفی شدآبشخورهای منطقه حفاظت شده پلنگ دره قم مرمت شدند واگذاری بیش از 95 درصد خدمات بهزیستی به موسسات و تشکلهای غیردولتیسفر وزیر کشور عراق به قم با اجرای اصل ۴۹ متهمان مفاسد اقتصادی نقره داغ می شوندسارقان خیرنمای سابقه دار در قم ستگیر شدندمحکومیت 6 میلیارد و 300 میلیون ریالی برای محتکر روغن موتور در قمآیت‌الله رئیسی الگوی موفق اتحاد بین سیاست و دیانت بود فعالیت ۱۴ مرکز غربالگری تیروئید در استان قمفعالیت هیئت‌های اجرایی انتخابات در استان قم آغاز شدتوهین‌ امپراطور کوزوکو به مخبر و رئیس جمهور شهیددستگيري باند سارقان خودروهاي مدل پايين در قم مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کندفعالیت آزمایشی نخستین اتوبوس برقی در قم آغاز شد حتما از بنده شکایت کنید!مردم نشان دادند قدر مسئولان خدوم را می دانند
استاندار قم در دیدار با رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی:
true
فناوری های فرهنگی بخشی از قدرت نرم انقلاب اسلامی است
استاندار قم در دیدار با رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی گفت:حمایت از حوزه هنر انقلاب اسلامی در سفر دوم رئیس جمهور پیگیری می شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛سید محمد تقی شاهچراغی ضمن حضور در حوزه هنری استان قم با محمدمهدی دادمان رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی، استاد مسعود نجابتی و استاد شجاعی طباطبایی، استاد حسینی و جمعی دیگر از اساتید و اهالی هنر انقلاب اسلامی استان دیدار کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه ویژگی های کم نظیر استان قم در نیروی انسانی و نخبگان انقلاب اسلامی، گفت: قدرت نرم افزاری انقلاب اسلامی در قم است و عقبه فکری جهان اسلام و مذهب تشیع نیز به قم برمیگردد و به همین منظور تلاش و تمرکز دشمنان برای ایجاد اختلال و مقابله با قدرت نرم انقلاب اسلامی در قم بسیار زیاد می باشد.

استاندار قم با اشاره به اینکه الحمدلله امروز نگاه مدیران و مسئولان همراه با انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: در حوزه هنر مسائل مختلفی وجود دارد و بایستی که بخشی از نیازهای حوزه هنری انقلاب اسلامی را به وسیله تعامل با افراد و مجموعه‌های مرتبط با این موضوع برطرف کرد.

وی اضافه کرد: بخشی از نیازهای حوزه هنری انقلاب اسلامی قم را نیز در سفر دوم رئیس جمهور به استان باید پیگیری شود تا نیازهای حدالمقدور تامین شود‌.

شاهچراغی تاکید کرد: همچنین از دیگر ظرفیت‌های موجود در استان که اداراتی همچون ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد، کانون پرورش فکری، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و... هستند، حوزه هنری انقلاب اسلامی می‌تواند با تعامل در راستای اهداف و برنامه‌های هنری خود استفاده کند.

ایشان افزودند: هنر انقلاب اسلامی و گزارش های ارزشمندی که در این جلسه در بخش های گرافیک آئینی، هنرهای نمایشی و تاریخ شفاهی بیان شد باید در بستر آموزش های مهارتی به جوانان منتقل شود و این فناوری های فرهنگی هستند که بخشی قابل توجهی از قدرت نرم انقلاب اسلامی را تشکیل می دهند.

استاندار قم در پایان عنوان کرد: حضور اساتید هنر انقلاب اسلامی در قم و ظرفیت های بی نظیر قم در این حوزه می تواند قم را به جایگاه اصلی خود در هنر انقلاب اسلامی برساند که دستگاه های اجرایی و فرهنگی نیز وظیفه حمایت و توجه به این مهم را دارند.
پایان پیام

true

true
false
true