×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

اجرای طرح ترخیص عیدانه وسایل نقلیه توقیفی در قمکاروان بزرگ «غدیر تا ظهور» در قم برپا می‌شود۲۲ هزار و ۶۶۷ فقره سند مالکیت در استان قم صادر شددستگیری قاتل فراری رستوران قم در یکی از شهر‌های شمالی کشوررتبه اول ریشه‌کنی بی‌سوادی زندانهای کشور به قم رسیدکشف 28100 دلار تقلبی در قمحضور مدیرکل پزشکی قانونی استان در میز خدمت نماز جمعه قمترخیص خودروهای توقیفی کشف حجاب به مناسبت عید غدیرجشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد
رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی دفتر تبلیغات اسلامی:
true
 آیت الله العظمی صافی گلپایگانی(ره) فقیهی مهدوی است
رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به جایگاه علمی آیت الله العظمی صافی گلپایگانی و ۲۱ اثر ایشان در زمینه مهدویت که «منتخب الاثر» در راس آنها قرار دارد، گفت: با این حجم از تالیفات سزاوار است که عنوان «فقیه مهدوی» برای ایشان به کار ببریم.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛حجت الاسلام والمسلمین الهی نژاد در همایش بین المللی مهدویت و انتظار در اندیشه آیت الله العظمی صافی گلپایگانی که صبح امروز در مدرسه عالی دارالشفاء برگزار شد، اظهار داشت: پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی دفتر تبلیغات اسلامی در راستای برگزاری سلسله همایش های نظریه انتظار همایش های مختلفی را برگزار کرده است.

وی تصریح کرد: «نظریه انتظار در اندیشه آیت الله العظمی خامنه ای» و «شهید سلیمانی در مکتب انتظار و مقاومت» دو همایشی بود که به ترتیب در سال های ۹۸ و ۱۴۰۰ برگزار شد.

دبیر علمی همایش بین المللی مهدویت و انتظار در اندیشه آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از برگزاری همایش ملی جریان های انحرافی و مدعیان دروغین مهدویت در مهرماه سال جاری به عنوان همایش دیگر در زمینه مهدویت خبر داد که توسط پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به جایگاه علمی آیت الله العظمی صافی گلپایگانی و ۲۱ اثر ایشان در زمینه مهدویت که «منتخب الاثر» در راس آنها قرار دارد، گفت: با این حجم از تالیفات سزاوار است که عنوان «فقیه مهدوی» برای ایشان به کار ببریم.

حجت الاسلام والمسلمین الهی نژاد با اشاره به آغاز بکار این همایش از یکسال گذشته به دستور حجت الاسلام والمسلمین واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اظهار کرد: در طول یکسال گذشته ۱۱۲ مقاله به این همایش ارسال شد و ۱۶ کرسی های علمی در این خصوص برگزار گردید.

وی ادامه داد: در مدت برگزاری همایش، ۳۰۰۰ صفحه تولید محتوای علمی داشتیم که در قالب خروجی و محصول همایش، ۶ جلد مجموعه مقالات، یک جلد کتاب کرسی های علمی و یک جلد چکیده مقالات منتشر گردید.

رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی دفتر تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: برای قالب مقالات، نشست ها و کرسی های علمی را برگزار کردیم که قالب این مقالات در مجلات علمی و علمی پژوهشی به چاپ رسیده و خواهد رسید. همچنین عصر امروز پنل های تخصصی برگزار و در آن ۸۰ مقاله ارائه خواهد شد.پایان پیام

true

true
false
true