×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

اجرای طرح ترخیص عیدانه وسایل نقلیه توقیفی در قمکاروان بزرگ «غدیر تا ظهور» در قم برپا می‌شود۲۲ هزار و ۶۶۷ فقره سند مالکیت در استان قم صادر شددستگیری قاتل فراری رستوران قم در یکی از شهر‌های شمالی کشوررتبه اول ریشه‌کنی بی‌سوادی زندانهای کشور به قم رسیدکشف 28100 دلار تقلبی در قمحضور مدیرکل پزشکی قانونی استان در میز خدمت نماز جمعه قمترخیص خودروهای توقیفی کشف حجاب به مناسبت عید غدیرجشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد
true
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان در حکمی «سیدسعیدرضا منتظری»را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان قم منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛طی حکمی از سوی ناصر باقری‌مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، «سیدسعیدرضا منتظری» به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان قم منصوب شد.

در متن حکم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان خطاب به دکتر سید سعید رضا منتظری  آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان قم و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسؤلان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان قم منصوب می‌نمایم.

امید است،با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد، آئین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد استان و مصوبات هیأت امنای  و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و رؤسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها همکاری با حضرتعالی را مبذول دارند. توفیق جنابعالی را در انجام این مسؤلیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است، عضویت هیات علمی دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران  و 50 مقاله داخلی و خارجی و 10 کتاب تالیفی و ترجمه، از جمله فعالیت‌های علمی سیدسعیدرضا منتظری است. وی مسئولیت نظارت و ارزیابی بر پژوهشگاه های استان قم، معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس فارابی، مدیریت عامل بنیاد خیرین و حامیان پردیس و مدیریت گروه فلسفه دین و ادیان پردیس فارابی را در سابقه دارد.
پایان پیام

true

true
false
true