×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

بیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدند
در جلسه کمیسیون نرم افزار نظام صنفی رایانه ای کشور در قم؛
true
مسائل و مشکلات نرم افزارهای رایانه ای کشور در قم بررسی شد
مسائل، مشکلات و جایگاه فعلی نرم افزار در کشور و به خصوص استان قم در کمیسیون نرم افزار نظام صنفی رایانه ای کشور که این بار در استان قم برگزار گردید، جهت ارائه راهکار و حل این چالش ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛در این جلسه که با حضور مدیران سازمان نصر کشور و اعضای هيئت مديره سازمان نظام صنفی رایانه قم در سالن جلسات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد و با ارتباط زنده تصویری اعضای سازمان نصر در بعضی استان‌ها همراه بود، مهندس مسعود الهی نیا دبیر نصر قم ضمن خوش آمدگویی به اعضای نصر کشور به ارائه توانمندی های نصر قم پرداخت.

همچنین مهندس سعید امامی رییس کمیسیون نرم‌افزار سازمان نصر کشور در سخنانی بر لزوم همکاری و اتحاد اعضای این سازمان در سراسر کشور تاکید کرد و گفت: این همراهی علاوه بر پیشرفت کشور موجب تثبیت صنف و رفع مشکلات آن و نیز دستیابی به جایگاه واقعی خود خواهد بود. 

وی همچنین ارتباط سازمان نصر استان‌ها با یکدیگر به شکل برگزاری همایش‌های منطقه ای را خواستار شد و بر لزوم توجه مسئولان به مسایل این صنف با توجه به شرایط و مشکلات فعلی اقتصادی در کشور  تاکید کرد. 

دکتر آزاد معروفی در حمایت از برگزاری این جلسات، استان قم را یکی از پیشروان صنعت نرم افزار خواند و دستور جلسات کمیسیون نرم افزار در سال آینده را حول محور منابع انسانی، قیمت نرم افزار ها، و پایداری این حوزه اعلام کرد.

در این جلسه همچنین سید حسن هانی رئیس و برخی دیگر از اعضای هيئت مديره سازمان نظام صنفی رایانه استان قم به بیان دیدگاه ها، نظرات و راه حل های خود در مورد بخش‌های مختلف نرم افزار، سخت افزار، خدمات، فروش و... در صنف رایانه استان پرداختند که در صدر این مسائل کمبود نیروی انسانی با مهارت بالا، نبود فهرست تعرفه ثابت و مشخص در این حوزه و امکان حضور آنلاین در جلسات کمیسیون مطرح شد.

در پایان نیز مهندس سیدحبیب طباطبائی ، مدیر روابط عمومی نصر قم اعلام کرد که این سازمان آمادگی دریافت طرح ها، پیشنهادات و همکاری های کامل برای رفع این چالش ها و مشکلات را دارد.

گفتنی است در پایان این کمیسیون، مسئولین حاضر با بازدید از شرکت های باسلام، ایتا و دیتاسنتر امین از ظرفیت بالای استان قم تجلیل کردند.


پایان پیام

true

true
false
true