×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کندفعالیت آزمایشی نخستین اتوبوس برقی در قم آغاز شد حتما از بنده شکایت کنید!مردم نشان دادند قدر مسئولان خدوم را می دانند۴۶ سامانه تولید برق خورشیدی در روستاهای قم راه اندازی شدآئین بزرگداشت شهدای خدمت در حسینیه آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شدآیین گرامیداشت رئیس جمهور شهید از سوی مهاجران افغانستانی برگزار می‌شوداستاندار قم از روستا‌های سیل زده بازدید کردمراسم گرامیداشت شهید رئیسی و یارانش در بقاع شاخص استان قم برگزار شدعامل توهین به شهدای خدمت در شهرستان کهک دستگیر شدبیش از یک میلیون نفر در قم با «شهید جمهور» وداع کردنداستاندار قم فعالیت دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان برای فردا را اعلام کردمراسم بزرگداشت شهدای‌خدمت راس 10 صبح در مدرسه مبارکه فیضیههیئتی از کارشناسان برای بررسی علت سانحۀ سقوط بالگرد رئیس‌جمهور اعزام شدمراجع عظام تقلید شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفتندپیکر حجت الاسلام رئیسی فردا در قم تشییع می‌شودخادم‌الرضا و رئیس‌جمهور اسلامی ایران به رضا پیوست
اطلاع رسانی ناقص شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛
true
استفاده ار کارت سوخت شخصی درجایگاه‌های عرضه سوخت الزامی است !
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:استفاده ار کارت سوخت شخصی درجایگاه‌های عرضه سوخت الزامی است.! ولی متاسفانه در این اطلاعیه هیچ اشاره ایی به این مساله نشده است کسانی که ماهها در انتظار دریافت کارت سوخت خود هستند و هنوز کارت خود را در یافت نکرده اند چگونه باید با این وضعیت سوخت دریافت کنندویا چقدر باید صبر کنند تا کارت سوخت خود را دریافت کنند؟!

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛ با عنایت به نزدیک شدن ایام نوروز و ضرورت توزیع مطلوب سوخترسانی، رعایت موارد ذیل برای همه دارندگان کارت هوشمند سوخت الزامی است: - در هنگام سوختگیری در جایگاه‌های عرضه سوخت از کارت سوخت شخصی خود استفاده نمائید.

- کارت‌های هوشمند سوخت موجود در جایگاه‌ها عرضه سوخت صرفاً برای سوختگیری موارد اضطراری در نظر گرفته شده است. 

- از هموطنان عزیز تقاضا می‌شود در حفظ و نگهداری کارت هوشمند سوخت خود دقت فرمایند.

- در صورت جاماندن کارت سوخت در جایگاه برای اطلاع از وضعیت کارت به نشانی اینترنتی https://scs.niopdc.ir مراجعه و یا با سامانه یکپارچه ارتباط با مشتریان 09627 تماس حاصل فرمایید.

- کارت‌های سوخت جامانده در جایگاه‌ها تا سه ماه نگهداری و در صورت مراجعه مالک با مدارک کارت خودرو و کد ملی قابل تحویل می باشد.

- متقاضیان درخواست کارت هوشمند سوخت نوشماره و المثنی برای پیگیری از وضعیت درخواست کارت سوخت خود به طریق درگاه post.ir  مراجعه و یا سامانه یکپارچه ارتباط با مشتریان 09627 تماس حاصل نمایند.

- برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی کارت هوشمند سوخت،  نسبت به رمزگذاری روی کارت سوخت اقدام نمائید.

-  در صورت فراموشی رمز کارت سوخت شخصی جهت رمزگشایی به نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در استان محل سکونت و در مسافرت‌ها به اولین ناحیه استان مقصد مراجعه فرمایید.

-  جهت جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی،  از در اختیار گذاردن رمز کارت سوخت خود  به دیگران جداً خودداری فرمایید.

-  از در اختیار گذاشتن کارت سوخت شخصی خود  به دیگران جدا خودداری فرمایید.

پایان پیام

true

true
false
true