×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

تور رسانه‌ای و بازدید خبرنگاران از برخی پروژه‌های شهری قم برگزار شدافتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۹۸ پروژه‌ی شهری قمآغاز ثبت نام شرکت در رویداد رسانه‌ای امیدزمین چمن مصنوعی شهید حبیبی شهرستان جعفرآباد قم افتتاح شدمحور‌های جاده‌ای قمرود - قنوات قم بهسازی شدرئیس ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی در قم معرفی شدعضو شورای اسلامی شهر قم رییس ستاد قالیباف در قم شدپیشرفت 95 درصدی طرح چهار خطه شدن جاده قم - نیزارحوزه علمیه از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کندعفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان با موافقت رهبر معظم انقلابدومین خانه محیط زیست در نیزار قم راه اندازی شدستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در قم افتتاح شداز افتتاح ستاد انتخاباتی تا دیدار با مراجع کاشت یک میلیون و 500 هزار اصله نهال در ۳ هزار هکتار از اراضی منطقه نواران قمصندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان در قم تشکیل می‌شوداحمد امیرآبادی فراهانی رییس ستاد مرکزی اقشار قالیباف شدهرچه سریع تر نسبت به ترخیص وسایل نقلیه توقیفی خود اقدام کنید100درصد جمعیت شهری و ۹۶ درصد جمعیت روستایی استان قم آب سالم و بهداشتی دارندتمهیدات ترافیکی مراسم روح بخش دعای عرفهبیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی
true
ماهانه 309 میلیارد تومان به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در قم پرداخت می شود
مدیرکل تامین اجتماعی استان در دیدار با رییس و هیات مدیره کانون بازنشستگان کارگری قم در دهه فجر گفت:ماهانه ۳۰۹ میلیارد تومان به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در قم پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛در پنجمین روز از دهه فجر، مدیرکل تامین اجتماعی قم با رییس و اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان کارگری استان دیدار و گفتگو کرد.

محمد عاشوری در این دیدار بازنشستگان را گنجینه‌های خرد و تجربه دانست و تعامل هرچه بیشتر سازمان و بازنشستگان را لازم و ضروری دانست.
وی تعامل سازمان تامین اجتماعی با کانون بازنشستگان را ضروری دانست و افزود: دغدغه های بازنشستگان به عنوان بخش بزرگی از جامعه مخاطبان سازمان همواره برای مدیران تامین اجتماعی مهم بوده و ما خود را ملزم به پیگیری و رفع مشکلات این عزیزان می دانیم.
وی گفت: ۵۴ هزار و ۵۲۶ بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی در استان قم هستند که ماهانه رقمی بالغ بر ۳۰۹ میلیارد تومان به این عزیزان پرداخت می شود.
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: سازمان تامین اجتماعی تاکنون بیش از ۵۰ خدمت الکترونیک در مجموعه بیمه و درمان ارائه نموده که علاوه بر کاهش روزانه هزاران سفر درون شهری بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران، سهم بزرگی در کاهش آلودگی هوا و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی در این ایام داشته است.
رییس کانون بازنشستگان کارگری تامین اجتماعی استان قم نیز در این دیدار گفت: فعالیت های تامین اجتماعی در استان قم مطلوب بوده و بازنشستگان از خدمات رسانی این سازمان رضایت دارند.
تقی نصیری افزود: با همکاری سازمان تامین اجتماعی امسال به بیش از ۲۰۰۰ تَن از بازنشستگان و مستمری بگیران وام قرض الحسنه داده شده است که نسبت به سال گذشته ۳۵۰ درصد رشد داشت.

وی از اعزام ۱۰۰۰ نفر از بازنشستگان و خانواده هایشان به مشهد مقدس در قالب طرح کرامت رضوی، اعزام ۵۰۰ نفر به کربلای معلا، عیادت از بازنشستگان و مستمری بگیران در منزل، پیگیری مطالبات بازنشستگان در فضایی آرام و اطلاع رسانی خدمات کانون به اعضا از جمله خدمات رسانی کانون بازنشستگان کارگری تامین اجتماعی قم در دوره جدید مدیریتی نام برد.
بر اساس آخرین آمار منتشر شده در استان قم ۸۱۵ هزار تَن زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که خدمات مختلف بیمه ای و درمانی را دریافت می کنند.
سازمان تامین اجتماعی در استان قم دارای ۴ شعبه اصلی ، ۲ شعبه اقماری، ۵ کارگزاری رسمی و ۴ مرکز ملکی درمانی دارد.
پایان پیام

true

true
false
true