×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

اجرای طرح ترخیص عیدانه وسایل نقلیه توقیفی در قمکاروان بزرگ «غدیر تا ظهور» در قم برپا می‌شود۲۲ هزار و ۶۶۷ فقره سند مالکیت در استان قم صادر شددستگیری قاتل فراری رستوران قم در یکی از شهر‌های شمالی کشوررتبه اول ریشه‌کنی بی‌سوادی زندانهای کشور به قم رسیدکشف 28100 دلار تقلبی در قمحضور مدیرکل پزشکی قانونی استان در میز خدمت نماز جمعه قمترخیص خودروهای توقیفی کشف حجاب به مناسبت عید غدیرجشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد
true
تجلیل از برگزیدگان مسابقات سراسری معارفی قرآن در قم
نفرات برگزیده چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در بخش معارف قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه معرفی ومورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛آیین اختتامیه چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در بخش معارف قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه، امروز سه‌شنبه 11 بهمن ماه با حضور مسئولان ملی و استانی در سالن همایش‌های مجتمع امامزاده سید علی(ع) برگزار شد.

در این مراسم با اهدای جوایز به نفرات برتر، از تلاش آنها در رشته‌های مختلف تقدیر به عمل آمد و در بخش خواهران، رشته تفسیر، صبا صادقی از کرمانشاه، زهرا نصیریان از فارس، نسرین مهدوی از اصفهان، منصوره معینی از فارس و رضوان محمدی از اصفهان، حائز رتبه‌های اول تا پنجم شدند.

در رشته نهج‌البلاغه نیز جایزه نفرات برتر به ترتیب به مریم شکرانی کوشکی از اصفهان، فاطمه خالقی از خراسان رضوی، تقوا داوودی از تهران، ناهید شفیعی دستگردی از اصفهان و اطهره قاضی‌زاده احسایی از کرمان تعلق گرفت.

اولیاء خان بابایی از گیلان، هانیه فیروزآبادی از کرمانشاه، مریم رفیعی از اصفهان، هناء دشتی از ایلام و اعظم مددخانی از قم نیز نفرات برتر رشته صحیفه سجادیه بودند.

در بخش برادران و در رشته تفسیر، پنج جایزه نخست به علی صدوقی از لرستان، مهدی ربیعی لاکمه سری از گیلان، علی اصغر رستمی درونکلا از مازندران، محمد عباسی از قم و احمد برزگر از تهران اهدا شد.

نفرات برگزیده رشته نهج البلاغه نیز سید محمد مجتبی صفایی از بوشهر، علی سوخکی از فارس، غلامحسین فاتحی از چهارمحال و بختیاری، رحیم عنایت‌زاده از اصفهان و ابراهیم مسجدی از فارس بودند.
همچنین جایزه نخست رشته صحیفه سجادیه نیز به آقایان مسعود غفاری فینی از اصفهان، سجاد حبیبی از قم، هاشم وحیدیان از خراسان رضوی، علیرضا جاوید از آذربایجان شرقی و مرتضی خرمی از مازندران تعلق گرفت.

چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در بخش معارف قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه برای نخستین بار و به صورت مستقل به میزبانی استان قم برگزار شد و 74 نفر از سراسر کشور در دو بخش خواهران و برادران و در سه رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نتایج چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در بخش معارف قرآن کریم، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در قم:

✅✅اعلام نفرات بخش #معارفی-  خواهران

 ????رشته تفسیر


????صبا صادقی از کرمانشاه رتبه اول
????زهرا نصیریان از فارس رتبه دوم
????نسرین مهدوی از اصفهان رتبه سوم
????منصوره معینی از فارس رتبه چهارم
????رضوان محمدی از اصفهان رتبه پنجم

???? رشته نهج‌البلاغه 


????مریم شکرانی کوشکی از اصفهان رتبه اول
????فاطمه خالقی از خراسان رضوی رتبه دوم
????تقوا داوودی از تهران رتبه سوم
????ناهید شفیعی دستگردی از اصفهان رتبه چهارم
????اطهره قاضی‌زاده احسایی از کرمان رتبه پنجم
 
????رشته صحیفه سجادیه


????اولیاء خان بابایی از گیلان رتبه اول
????هانیه فیروزآبادی از کرمانشاه رتبه دوم
????مریم رفیعی از اصفهان رتبه سوم
????هناء دشتی از ایلام رتبه چهارم 
????اعظم مددخانی از قم رتبه پنجم

✅✅اعلام نفرات برتر در بخش #معارفی-  برادران

????رشته تفسیر


????علی صدوقی از لرستان رتبه اول
????مهدی ربیعی لاکمه سری از گیلان رتبه دوم
????علی اصغر رستمی درونکلا از مازندران رتبه سوم
????محمد عباسی از قم رتبه چهارم
????احمد برزگر از تهران رتبه پنجم
 
????نفرات برگزیده رشته نهج البلاغه


????سید محمد مجتبی صفایی از بوشهر رتبه اول
????علی سوخکی از فارس رتبه دوم
????غلامحسین فاتحی از چهارمحال و بختیاری رتبه سوم
????رحیم عنایت‌زاده از اصفهان رتبه چهارم
????ابراهیم مسجدی از فارس رتبه پنجم

???? رشته صحیفه سجادیه


????مسعود غفاری فینی از اصفهان رتبه اول
????سجاد حبیبی از قم

پایان پیام

true

true
false
true