×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

مسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدندنمایشگاه صنایع دستی «داستان دَستان ۲» در قم برپا شدقم میزبان نخستین مسابقات ورزش سه‌گانه کشوری در سال ۱۴۰۳ شد
true
این روزها گلایه های زیادی از معیشت به ما می رسد
یکی از مراجع تقلید گفت: این روزها گلایه های زیادی از معیشت به ما می رسد. تمام مسئولین توجه کنند وظیفۀ آنها رسیدگی و احیاء زندگی مردم است. اینها باید تمام همت خود را به کار گیرند تا مبادا شکمی گرسنه بماند، یا خانواده‌ای از جهت مالی بیچاره شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوزبه نقل از فارس؛آیت الله حسین وحید خراسانی در پایان جلسۀ پاسخ به سوالات شرعی طی بیاناتی در آستانۀ شهادت حضرت امام هادی (ع)توصیه هایی به اعضای هیأت مذهبی و مسئولین داشته است.

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه حیاء امر آل محمد(ص) وظیفۀ همۀ ماست، اظهار کرد: کارهای ما باید مناسب با مقام امام زمان (عج) باشد.

وی ادامه داد: قضیۀ شهادت حضرت هادی (ع) مربوط به امام زمان (عج) است و احیای این روز، تسلیتی است به امام زمان عجل الله، قلب عالم امکان، چون جدّ بزرگوار امام زمان (عج) است.

آیت‌الله وحید خراسانی عنوان کرد: ان شاء الله همۀ هیأت دست به دست هم بدهند تا امر شهادت امام هادی (ع) را با عظمت برگزار کنند.

وی ادامه داد: این کارها همه برای رضایت امام زمان (عج) است وظیفۀ ما سنگین است اگر در این روز هیأت بیرون بیایند عزا برپا شود، به برکت حضرت هادی (ع) اجری عظیم ذخیرۀ دنیا و عقبی آنها خواهد شد که آن اجر با خودِ بقیة الله الاعظم است.

این مرجع تقلید شیعیان گفت: این روزها گلایه های زیادی از معیشت به ما می رسد. تمام مسئولین توجه کنند وظیفۀ آنها رسیدگی و احیاء زندگی مردم است. اینها باید تمام همت خود را به کار گیرند تا مبادا شکمی گرسنه بماند، یا خانواده‌ای از جهت مالی بیچاره شود. اگر این شد که خود را وقف خدمت به ایتام آل محمد (ص) کرد اجرش لایتناهی است.

وی تصریح کرد: ان شاءالله توفیق خدمت به شیعۀ امام زمان ولی عصر (عج) برای همۀ ما فراهم گردد.
پایان پیام

true

true
false
true