×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

توهین‌ امپراطور کوزوکو به مخبر و رئیس جمهور شهیددستگيري باند سارقان خودروهاي مدل پايين در قم مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کندفعالیت آزمایشی نخستین اتوبوس برقی در قم آغاز شد حتما از بنده شکایت کنید!مردم نشان دادند قدر مسئولان خدوم را می دانند۴۶ سامانه تولید برق خورشیدی در روستاهای قم راه اندازی شدآئین بزرگداشت شهدای خدمت در حسینیه آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شدآیین گرامیداشت رئیس جمهور شهید از سوی مهاجران افغانستانی برگزار می‌شوداستاندار قم از روستا‌های سیل زده بازدید کردمراسم گرامیداشت شهید رئیسی و یارانش در بقاع شاخص استان قم برگزار شدعامل توهین به شهدای خدمت در شهرستان کهک دستگیر شدبیش از یک میلیون نفر در قم با «شهید جمهور» وداع کردنداستاندار قم فعالیت دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان برای فردا را اعلام کردمراسم بزرگداشت شهدای‌خدمت راس 10 صبح در مدرسه مبارکه فیضیههیئتی از کارشناسان برای بررسی علت سانحۀ سقوط بالگرد رئیس‌جمهور اعزام شدمراجع عظام تقلید شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفتند
true
امیرعبداللهیان: درصورت تحریم سپاه خروج از NPT متصور است!؟
چرا حرف وزیر محترم خارجه و ربط دادن «برجام و NPT» به «تحریم سپاه» اشتباه راهبردی بزرگیست؟

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛چرا حرف وزیر محترم خارجه و ربط دادن «برجام و NPT» به «تحریم سپاه» اشتباه راهبردی بزرگیست؟

چون:
۱. خروج از NPT باید تا الان بخاطر خروج قطعی آمریکا و ضمنی اروپا از برجام و عدم اجرای تعهداتشان صورت می‌گرفت که متاسفانه نگرفت و دولت مردمی هم تعلل کرد. 
۲. این حرف آقای امیرعبداللهیان برخلاف ظاهر جدی و جذابش یعنی «عقب نشینی از مطالبات برجامی» به درخواست «عدم تحریم سپاه»!؟
۳. ما هرگز نباید چنین کدی به غرب بدهیم که بخاطر عدم تحریم سپاه «منت سرمان بگذارد» اما از طرف دیگر «بدون اجرای تعهداتش» بتواند «جنازه برجام» را با انتظاری کردن اقتصاد و گرانی مکرر، «عامل دوپینگ انتخاباتی غربگراها یا ابزار شورش عمومی» کند‌.

✅نتیجه اینکه:
باید فورا تکلیف جنازه برجام (که غرب مشخصا با «زیاده خواهی دفاعی و موشکی و منطقه ای» قصد احیائش را ندارد) را مشخص کنیم که ظاهراً راهی نمانده جز «اعلام‌ پایان مذاکرات و خروج از NPT ».

????نکته مهم اینکه:
قطعا خطر «مکانیسم ماشه» بدتر از بلایی که «جنازه برجام» تا الان با «انتظاری و شرطی کردن و گرانی پلکانی ارز و سکه و نارضایتی شدید مردم» بر سر ایران آورد و‌ می آورد نیست.
بقول معروف: مرگ یکبار و شیون یکبار.
تاخیر بیشتر از این، دیگر عقلانی نیست!
ان وعد‌ الله حق
پایان پیام

true

true
false
true