×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

توهین‌ امپراطور کوزوکو به مخبر و رئیس جمهور شهیددستگيري باند سارقان خودروهاي مدل پايين در قم مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کندفعالیت آزمایشی نخستین اتوبوس برقی در قم آغاز شد حتما از بنده شکایت کنید!مردم نشان دادند قدر مسئولان خدوم را می دانند۴۶ سامانه تولید برق خورشیدی در روستاهای قم راه اندازی شدآئین بزرگداشت شهدای خدمت در حسینیه آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شدآیین گرامیداشت رئیس جمهور شهید از سوی مهاجران افغانستانی برگزار می‌شوداستاندار قم از روستا‌های سیل زده بازدید کردمراسم گرامیداشت شهید رئیسی و یارانش در بقاع شاخص استان قم برگزار شدعامل توهین به شهدای خدمت در شهرستان کهک دستگیر شدبیش از یک میلیون نفر در قم با «شهید جمهور» وداع کردنداستاندار قم فعالیت دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان برای فردا را اعلام کردمراسم بزرگداشت شهدای‌خدمت راس 10 صبح در مدرسه مبارکه فیضیههیئتی از کارشناسان برای بررسی علت سانحۀ سقوط بالگرد رئیس‌جمهور اعزام شدمراجع عظام تقلید شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفتند
با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم انجام شد؛
true
معرفی سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره‌ ارشاد قم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با قدردانی از تلاش‌های حسن دلیر معاون امور هنری، در حکمی محمد کاظم رضوانی را به سمت سرپرست معاونت هنری، سینمایی و سمعی بصری این اداره‌کل منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛امیرعلی عموزاده طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، سرپرست معاونت هنری، سینمایی و سمعی بصری این اداره کل منصوب شد.

عموزاده در حکم خود با قدردانی از تلاش‌های چندساله حسن دلیر معاون سابق امور هنری، محمد کاظم رضوانی را به عنوان سرپرست معاونت هنری، سینمایی و سمعی بصری منصوب کرد.

رضوانی دانش‌آموخته انجمن سینمای جوانان قم است. کارشناسی ارشد پژوهش هنر از مؤسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی دارد و در هنرستان هنرهای زیبای قم تدریس می‌کند.

پیشینه سوابق نمایشی او به دهه هفتاد می‌رسد و از کارمندان باسابقه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم است که سال‌ها به عنوان رئیس گروه سینمایی و سمعی بصری فعالیت داشت.

عضویت در شورای سیاستگذاری جشنواره‌های متعدد سینمایی در سطح استان و دبیر اجرایی چندین و چند جشنواره سینمایی از جمله هشت دوره جشنواره فیلم فجر در استان قم در کارنامه او دیده می‌شود. 

وی در حال حاضر به عنوان مدیر خانه فرهنگ و هنر ملل (فهم) در ساختمان شهید آوینی نیز فعالیت دارد.
پایان پیام

true

true
false
true