×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

زمین چمن مصنوعی شهید حبیبی شهرستان جعفرآباد قم افتتاح شدمحور‌های جاده‌ای قمرود - قنوات قم بهسازی شدرئیس ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی در قم معرفی شدعضو شورای اسلامی شهر قم رییس ستاد قالیباف در قم شدپیشرفت 95 درصدی طرح چهار خطه شدن جاده قم - نیزارحوزه علمیه از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کندعفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان با موافقت رهبر معظم انقلابدومین خانه محیط زیست در نیزار قم راه اندازی شدستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در قم افتتاح شداز افتتاح ستاد انتخاباتی تا دیدار با مراجع کاشت یک میلیون و 500 هزار اصله نهال در ۳ هزار هکتار از اراضی منطقه نواران قمصندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان در قم تشکیل می‌شوداحمد امیرآبادی فراهانی رییس ستاد مرکزی اقشار قالیباف شدهرچه سریع تر نسبت به ترخیص وسایل نقلیه توقیفی خود اقدام کنید100درصد جمعیت شهری و ۹۶ درصد جمعیت روستایی استان قم آب سالم و بهداشتی دارندتمهیدات ترافیکی مراسم روح بخش دعای عرفهبیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شد
true
چرا جشنواره تجربه ماندگار لغو شد؟
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ٢۴ مهرماه امسال در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرد که نتایج جشنواره تجربه ماندگار دو الی سه هفته دیگر اعلام می‌شود اما اکنون در اواسط دی ماه هنوز خبری از برگزیدگان نیست!

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛از سال گذشته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبلیغات گسترده ای را برای برگزاری جشنواره تجربه ماندگار ویژه تاریخ شفاهی و تجربیات شخصی و حرفه ای بازنشستگان شروع کرد و معاون فرهنگی اجتماعی وزیر، در مصاحبه های متعدد اعلام کرد که این جشنواره با مشارکت همه صندوق‌های بازنشستگی برگزار خواهد شد. مراحل ثبت نام، تهیه، و ارسال آثار در سایت مربوطه انجام شد و پس از چند بار بدقولی، این معاونت در ٢۴ مهرماه امسال در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرد که نتایج جشنواره تا دو الی سه هفته دیگر اعلام می‌شود اما اکنون در اواسط دی ماه هنوز خبری از برگزیدگان نیست.

جالب اینکه معاونت فرهنگی وزارت کار حتی آثار و پنل شرکت کنندگان را از سایت جشنواره حذف کرده است و در تماس‌هایی که شرکت کنندگان در جشنواره داشته اند اعلام کرده که به علت تغییر وزیر کار و عدم همکاری صندوق های بازنشستگی که قول همکاری داده بودند وضعیت برگزاری جشنواره نامشخص است و به این ترتیب ظاهرا برگزاری جشنواره لغو شده است!

این در حالی است که بازنشستگان و بستگان آنها که طبق آئین نامه جشنواره باید در تهیه آثار همکاری می کردند، وقت و هزینه بسیاری صرف کرده اند ولی اکنون با بدقولی و بی برنامگی وزارت کار مواجه شده‌اند.

حال باید پرسید آیا با تغییر وزیر کار، برنامه‌های قبلی و تفاهم نامه‌هایی که با صندوق‌های بازنشستگی منعقد شده نیز باید باطل و ملغی شوند؟
ظاهرا دیواری کوتاه تر از دیوار بازنشستگان وجود ندارد که همه به خود اجازه می‌دهند در حق آنها عهد شکنی و بدقولی کنند. آیا این است حفظ کرامت بازنشستگان و فرزندان آنها؟

باید گفت این نوع تعامل کردن وزارت کار با بازنشستگان نه در شأن این وزارتخانه است و نه شایسته بازنشستگانی که سال‌ها عمر و جوانی خود را در سنگرهای جنگ، کار و تولید در جهت اعتلای انقلاب اسلامی و این آب و خاک صرف کردند.

پایان پیام

true

true
false
true