×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

توهین‌ امپراطور کوزوکو به مخبر و رئیس جمهور شهیددستگيري باند سارقان خودروهاي مدل پايين در قم مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کندفعالیت آزمایشی نخستین اتوبوس برقی در قم آغاز شد حتما از بنده شکایت کنید!مردم نشان دادند قدر مسئولان خدوم را می دانند۴۶ سامانه تولید برق خورشیدی در روستاهای قم راه اندازی شدآئین بزرگداشت شهدای خدمت در حسینیه آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شدآیین گرامیداشت رئیس جمهور شهید از سوی مهاجران افغانستانی برگزار می‌شوداستاندار قم از روستا‌های سیل زده بازدید کردمراسم گرامیداشت شهید رئیسی و یارانش در بقاع شاخص استان قم برگزار شدعامل توهین به شهدای خدمت در شهرستان کهک دستگیر شدبیش از یک میلیون نفر در قم با «شهید جمهور» وداع کردنداستاندار قم فعالیت دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان برای فردا را اعلام کردمراسم بزرگداشت شهدای‌خدمت راس 10 صبح در مدرسه مبارکه فیضیههیئتی از کارشناسان برای بررسی علت سانحۀ سقوط بالگرد رئیس‌جمهور اعزام شدمراجع عظام تقلید شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفتند
true
تعرض به منابع ملی تحت هیچ شرایطی پذیرفتنی نیست
سیدمحمدتقی شاهچراغی در جلسه شورای اداری شهرستان کهک که در روستای فردو برگزار شد، در خصوص مشکل تعرضات به اراضی ملی، اظهار کرد: باید جلسه‌ای با مدیریت معاونت سیاسی استانداری و با حضور دستگاه های ذیربط برگزار و این موضوع پیگیری شود.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛وی با بیان اینکه تعرض به منابع ملی تحت هیچ شرایطی پذیرفتنی نیست، مطرح کرد: اگر زمینی خلاف واقع واگذار شده است باید در این جلسه پیگیری شود.

استاندار قم با اشاره به اینکه باید موضوع چاه‌های غیر مجاز این بخش نیز بررسی شود، عنوان کرد: در راستای این مسائل غیرمجاز باید هر نهادی که وظیفه‌مند است متناسب با دستورات قضایی اقدام کند.

وی با تاکید بر اینکه برای تامین آب این شهرستان باید یک مدل ویژه‌ای طراحی شود، خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی نیز مسئولیت لایروبی از سد این منطقه را نیز از محل اعتبارات محرومیت‌زدایی و یا تهاتر با نفت برعهده بگیرد.

شاهچراغی با اشاره به اینکه باید میزان کسری آب منطقه در تامین آب مشخص شود، تصریح کرد: اگرچه مشکلاتی در حوزه آب در سطح ملی وجود دارد، ولی مجموعه مدیریت استان عزم لازم برای رفع مشکلات در روستاها و بخش‌های مختلف را دارد.

وی با بیان اینکه نیازمند همراهی و همکاری مردم نیز در حوزه آب هستیم، یادآور شد: برداشت آب غیرمجاز در روستاها و استفاده از آب پشت کنتور به ضرر همه است.

استاندار قم با اشاره به اینکه مسئولیت قانونی جلوگیری از این تخلفات با آبفا است، ابراز کرد: مردم، دهیاری‌ها و بخشداری‌ها نیز در این حوزه باید کمک کنند.
پایان پیام

true

true
false
true