×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

بیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدند
true
مراسم اختتامیه چهارمین دوره سراسری و دومین دوره بین‌المللی مسابقات قرآن کریم "مشکات" با انتخاب برگزیدگان این دوره، پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛به نقل از خبرگزاری تسنیم، مراسم اختتامیه چهارمین دوره سراسری و دومین دوره بین‌المللی مسابقات قرآن کریم مشکات با حضور حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه شخصیت‌های قرآنی، قاریان و حافظان در تالار شیخ صدوق حرم مطهر عبدالعظیم الحسنی(ع) برگزار شد.

حجت الاسلام مجتبی محمدی مدیرعامل مؤسسه قرآنی مشکات، در این مراسم ضمن تبریک میلاد پیامبر صلی الله علیه و آله و امام صادق علیه‌السلام با ارائه گزارشی از برگزاری این دوره از مسابقات، گفت: در این دوره که با حضور بیش از 13 هزار و ششصد قاری و حافظ قرآن کریم از 73 کشور دنیا برگزار شد. هیأت داوران با 480 نفر روز داوری تجربه‌ای موفق در عرصه بین‌المللی را تجربه کردند.

بنا بر این گزارش، در ادامه این مراسم حمید مجیدی‌مهر رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تشریح نحوه برگزاری و روند اجرایی این مسابقات، گفت: بسیاری از موقوفات قرآنی ما قید زمان و مکان دارد و امکان بهره‌برداری از آن در مسابقات مختلف قرآنی وجود ندارد، از این رو موسسه‌ای همچون مشکات وقتی مسابقاتی را در این سطح برگزار می‌کند واقعا جای تقدیر و تشکر دارد.

در این مراسم برگزیدگان چهارمین دوره سراسری و دومین دوره بین‌المللی مسابقات قرآن کریم مشکات معرفی و تقدیر شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

رشته اذان آقایان بالای 16 سال
احمدرضا محمدیان از تهران نفر اول
 عادل تقی‌پور از مازندران نفر دوم
فریبرز اسکندی از زنجان نفر سوم

رشته اذان پسران زیر 16 سال
سیدامیرمحمد میره‌ای از قم نفر اول
رسول طاهری از اصفهان نفر دوم
محمدحسن نوروزی از قم نفر سوم

رشته قرائت ترتیل آقایان بالای 16 سال
یوسف عیاشی از خوزستان نفر اول
سلمان حصاری از خراسان رضوی نفر دوم
محمدحسین ربیعیان از تهران نفر سوم

رشته قرائت ترتیل پسران زیر 16 سال
محمد رضایی از قم نفر اول
امیرحسین لندرانی از تهران نفر دوم
محمدرضا جعفرپور از گیلان نفر سوم

رشته 10 جزء آقایان بالای 16 سال
مهدی عبرتی از گیلان نفر اول
احمد برزگر از تهران نفر دوم
محمدعلی کشاورز از قم نفر سوم

رشته حفظ 10 جزء پسران زیر 16 سال
محمد حسن‌پور از یزد نفر اول
سیدعلی شبیری از زنجان نفر دوم
علیرضا براتی از قم نفر سوم

رشته قرائت ترتیل بانوان بالای 16 سال

آذرمان صادقی از تهران نفر اول
عاطفه ناصح از گیلان نفر دوم
معصومه صهبایی از خراسان رضوی نفر سوم

رشته قرائت ترتیل دختران زیر 16 سال

اسماء فلکی از خراسان رضوی نفر اول
مهدیه گنجعلی از تهران نفر دوم
آوا نظری‌قهرودی از تهران نفر سوم

رشته حفظ 10 جزء دختران زیر 16 سال

فاطمه عباسی از تهران نفر اول
ضحی میوند از تهران نفر دوم
سیده‌نازنین‌زهرا قاسمی از تهران نفر سوم

رشته حفظ 10 جزء بانوان بالای 16 سال

علیه مهدوی‌نیا از خراسان رضوی نفر اول
فاطمه اسفندمز از کرمان نفر دوم
فرزانه صادقی از گیلان نفر سوم

رشته حفظ بیست جزء پسران زیر 16 سال

سیدمحمدحسین روشنایی از مرکزی نفر اول
سیدمحمدطا‌ها بوی‌افراز از مازندران نفر دوم
محمدرضا عالم از اردبیل نفر سوم

رشته حفظ بیست جزء آقایان بالای 16 سال

مجتبی علیرضالو از تهران نفر اول
حمیدرضا صافی از قم نفر دوم
محمدحسین میرزایی از البرز نفر سوم

رشته حفظ بیست جزء دختران زیر 16 سال

مریم ترکی‌آرانی از اصفهان نفر اول
محدثه فلاحی از آذربایجان شرقی نفر دوم
فاطمه پوردهنده از گیلان نفر سوم

رشته حفظ بیست جزء بانوان بالای 16 سال

فاطمه نظری از مازندران نفر اول
سعیده سلطانی از تهران نفر دوم
فرشته صباغیان از اصفهان نفر سوم

رشته حفظ کل قرآن پسران زیر 16 سال

رضا رضایی از گیلان نفر اول
امیرهادی بایرامی از اردبیل نفر دوم
محمد شیخ از گیلان نفر سوم

رشته حفظ کل قرآن کریم آقایان بالای 16 سال

عبدالله میاحی از خوزستان نفر اول
سینا تیزابی‌مشهدی از خراسان رضوی نفر دوم
علی غلام‌آزاد از زنجان نفر سوم

رشته حفظ کل قرآن کریم بانوان بالای 16 سال

زهرا خلیلی از تهران نفر اول
رویا فضائلی از خراسان رضوی نفر دوم
عطیه تبیانیان از سمنان نفر سوم

رشته حفظ کل قرآن کریم دختران زیر 16 سال

سارا شیراوند از اصفهان نفر اول
مهسا فیروزی از زنجان نفر دوم
فرناز عباسی از خراسان رضوی نفر سوم

رشته قرائت تقلیدی آقایان بالای 16 سال

خلیل سواری از خوزستان نفر اول
علیرضا مسیح‌پور از کهگیلویه و بویراحمد نفر دوم
محمدمهدی بهاری از قزوین نفر سوم

رشته قرائت تقلیدی پسران زیر 16 سال

محمدحسین اقبالی از قم نفر اول
امیررضا تهوری از البرز نفر دوم
رضا بصائری از تهران نفر سوم

رشته مفاهیم قرآن کریم مقطع سنی زیر 16 سال

علی زیمله از تهران نفر اول
زهرا طالبی از فارس نفر دوم
محمدجواد خسروی‌مقدم از مازندران نفر سوم

رشته مفاهیم قرآن کریم مقطع سنی بالای 16 سال

حمید حسینی از سیستان و بلوچستان نفر اول
طیبه مشکین از گیلان نفر دوم
امیررضا مکارم‌پور از فارس نفر سوم به صورت مشترک با
سهیلا صادقی‌مزیدی از فارس
زهره شاهی از خراسان رضوی
زهرا صادقی‌مزیدی از فارس
الهه صادقی‌مزیدی از فارس

رشته حفظ کل قرآن کریم بانوان در بخش بین‌الملل

زهرا خلیلی از جمهوری اسلامی ایران نفر اول
آسی پاوناری از کشور اندونزی نفر دوم
آسیه احمدعلی از کشور نیجریه نفر سوم
مریم مصطفی از کشور لبنان نفر چهارم
شفاعه ایسوفر از کشور نیجر نفر پنجم
فاطمه شایازاهر از کشور مالدیو نفر ششم
زهره هزاره از کشور افغانستان نفر هفتم
فاطمه جالو از کشور گامبیا نفر هشتم
مریم باب از کشور موریتانی نفر نهم

رشته حفظ کل قرآن کریم آقایان در بخش بین‌الملل
عبدلله علی حسن از کشور مصر نفر اول
ایام الدین فخرالدین از کشور روسیه نفر دوم
زکریا ابوالعقل از کشور بلژیک نفر سوم
بنیامین رسولی از کشور افغانستان نفر چهارم
حسن عمر از کشور نیجر نفر پنجم
محمدمأمون جوب از کشور گامبیا نفر ششم
یوسف اسحاق از کشور نیجریه نفر هفتم
عبدالله میاحی از جمهوری اسلامی ایران نفر هشتم
محمود الحسن از کشور بنگلادش نفر نهم
نورالدین حسن از کشور کامرون نفر دهم
موسی احمد علی از کشور موریتانی نفر یازدهم
عمر توری از کشور جمهوری گینه نفر دوازدهم
الفین بابانگ از کشور اندونزی نفر سیزدهم
سعید صیداوی ز کشور اردن نفر چهاردهم

رشته قرائت تقلیدی قرآن کریم آقایان در بخش بین‌الملل

خلیل سواری از جمهوری اسلامی ایران نفر اول
غلام رسول عباسی از کشور افغانستان نفر دوم
لطفی کمال از کشور اندونزی نفر سوم
منهاج کاشف از کشور پاکستان نفر چهارم
عبدالرحمان طاوش از کشور الجزایر نفر پنجم
محمدالحسن موسوی از کشور کویت نفر ششم
عبدالقاسم محمد منور احمد از کشور هند نفر هفتم

یادآور می‌شود در این دوره در بخش بین‌الملل نفر اول 80 میلیون تومان، نفر دوم 70 میلیون تومان و نفر سوم 60 میلیون تومان دریافت کرد. جوایز بخش کشوری نیز به ترتیب نفر اول حفظ کل کشور 15 میلیون تومان، نفر دوم 12 میلیون تومان و نفر سوم 10 میلیون تومان بود.
پایان پیام

true

true
false
true