×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

جشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد۱۴ زندانی به مناسبت دهه ولایت در قم آزاد شدندنرخ بالای مشارکت قم در انتخابات باید تکرار شوداولین خوابگاه دانشجویی دانشگاه صنعتی قم احداث می شود۲۰۰ پرونده قضایی بررسی شدعمليات اجرايي حفر تونل قطعه دوم خط يک مترو قم آغاز شد۲۱ کارگروه برای رسیدگی به شکایت‌های مردمی تشکیل شدقالیباف به قم می آیدبانوان سارق طلاجات بانوی نابینا دستگیر شدند
true
افزایش آموزش برای بهبود فرهنگ رانندگی واستفاده از ظرفیت سفر دوم رئیس‌جمهور به قم
استاندار قم بر ضرورت افزایش آموزش‌ها برای بهبود فرهنگ رانندگی و برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت سفر دوم رئیس‌جمهور به قم برای توسعه زیرساخت‌های ترافیکی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛سید محمدتقی شاهچراغی در جلسه شورای ترافیک استان در سالن جلسات استانداری قم، با اشاره به مساله سرویس مدارس، اظهار داشت: تصمیم‌گیری در این حوزه باید منطبق با واقع و اطمینان از اثربخشی آن‌ها انجام بگیرد.

وی با تأکید بر ضرورت حل مشکل سرویس مدارس، ابراز کرد: این معضل باید با تدابیر سنجیده و کارآمد مرتفع شود و نگرانی خانواده‌ها برطرف گردد.

استاندار قم با بیان اینکه شرایط برای رفع مشکلات فراهم است، تصریح کرد: موضوع آموزش در خصوص بهبود فرهنگ رانندگی در قم برای کاهش سوانح و تصادفات باید جدی گرفته شود.

وی با اشاره به مشکل کمبود پارکینگ در قم، تصریح کرد: توسعه پارکینگ‌های عمومی و طبقاتی موردتوجه مدیران استانی و شهری باشد.

شاهچراغی فعال شدن دوربین‌های ثبت تخلف در داخل و خارج از شهر را ضروری دانست و گفت: افزایش دوربین‌های کنترلی جزو اولویت‌های حوزه حمل‌ونقل و ترافیک استان است.

استاندار قم ادامه داد: از فرصت سفر دوم رییس جمهوری به قم می‌توان برای تأمین زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در حوزه حمل‌ونقل و ترافیک و کاهش تصادفات استفاده کرد.
پایان پیام

true

true
false
true