×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

امیرآبادی فراهانی: به وقت مقتضی پاسخ می‌دهم باید فردی در تراز آیت الله رئیسی انتخاب شودحضور سردار قاآنی در زیارت حرم حضرت معصومه (س)5000 مترمربع زمین روباز ورزشی در بوستان ولایت قم احداث شددبیر اولین «رویداد رسانه‌ای امید» قم معرفی شدآبشخورهای منطقه حفاظت شده پلنگ دره قم مرمت شدند واگذاری بیش از 95 درصد خدمات بهزیستی به موسسات و تشکلهای غیردولتیسفر وزیر کشور عراق به قم با اجرای اصل ۴۹ متهمان مفاسد اقتصادی نقره داغ می شوندسارقان خیرنمای سابقه دار در قم ستگیر شدندمحکومیت 6 میلیارد و 300 میلیون ریالی برای محتکر روغن موتور در قمآیت‌الله رئیسی الگوی موفق اتحاد بین سیاست و دیانت بود فعالیت ۱۴ مرکز غربالگری تیروئید در استان قمفعالیت هیئت‌های اجرایی انتخابات در استان قم آغاز شدتوهین‌ امپراطور کوزوکو به مخبر و رئیس جمهور شهیددستگيري باند سارقان خودروهاي مدل پايين در قم مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کند
آیت‌الله سعیدی: فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردند
true
خون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود
امام جمعه قم با اشاره به شهادت یکی از بسیجیان استان قم در دفاع از امنیت مردم گفت: همانطور که خون شهدای انقلاب این نهضت را به پیروزی رساند خون مدافعان امنیت هم باعث تداوم این نظام و رسوایی دشمنان خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوزبه نقل ازخبرگزاری بسیج از قم، آیت الله سیدمحمد سعیدی در گردهمایی استادیاران و سرمربیان صالحین بسیج استان قم که پیش از ظهر امروز در ناحیه شهرستان قم برگزار شد، با اشاره به شهادت جوان بسیجی قمی در اغتشاشات اخیر اظهار کرد: همانطور که خون شهدای انقلاب این نهضت را به پیروزی رساند خون مدافعان امنیت هم باعث تداوم این نظام و رسوایی دشمنان خواهد شد.

وی با اشاره به آیه شریفه ۱۰۴ سوره مبارکه نساء ابراز کرد: این جهان محل زد و خورد و جدال در عرصه های مختلف اعتقادی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نظامی است و دستوراتی که در باب جهاد و مقابله با دشمن آمده است در همه این عرصه ها کارآیی دارد.

امام جمعه قم گفت: خداوند می فرماید در تعقیب دشمنان سستی نکنید و اگر شما رنج می برید آنها هم رنج می برند در حالی که شما به بهشتی که خدا وعده داده امید دارید ولی آنها این امید را ندارند و می دانند که بر باطل هستند.

وی با بیان اینکه در نبرد حق و باطل گاهی دشمن غلبه می کند و گاهی مؤمنان پیروز می شوند، گفت: در جنگ بدر که مسلمانان سران مشرکان را کشته بودند کفار کینه ای از مسلمانان به دل گرفته بودند که نه تنها در جنگ احد که حتی بعد از نهضت عاشورا هم یزید در مجلس شام آن کینه را یادآوری کرد.

سعیدی با بیان اینکه دشمنان همیشه خودشان علنی به صحنه نمی آیند و افراد دیگری را به میدان می فرستند، گفت: مشاهده کردیم که در آشوب های اخیر نوجوانان محدودی به میدان فرستادند و خود پشت پرده بودند.

وی با بیان اینکه برخورد با نوجوانان ناآگاه ظرافت‌های خاصی دارد که باید به دست اهلش انجام شود، افزود: ما وقتی می خواهیم در جمهوری اسلامی کاری را انجام دهیم باید نتیجه اش در جامعه را در نظر بگیریم و کارهای اثرگذار انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه باید تقویت بنیادهای اعتقادی جوانان باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: باید با مهربانی و اخلاق حسنه بررسی کنیم که به چه دلیل حرف دشمن در برخی تأثیر گذاشته است و این عوامل را اصلاح کنیم.

سعیدی افزود: باید با روشن‌گری کاری کنیم که افراد ناآگاه و فریب خوردگان از حقایق آگاه شوند و به دامن این نظام و انقلاب برگردند.

خون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردند

همچنین سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان قم با تاکید بر اینکه مراکز مختلف از جمله خانواده‌ها، مدارس و مساجد در امر تربیت جوانان و نوجوانان دخیل هستند، عنوان کرد: فعالیت‌های تربیتی در بسیج با محوریت حلقه‌های صالحین درحال دنبال شدن است اما تربیت شامل ابعاد مختلف می‌شود به همین علت باید تربیت افراد در همه ابعاد مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به تلاش مربیان صالحین برای ارتقای معنویت و ایمان بسیجیان اظهار کرد: آسیب‌های اجتماعی در هر منطقه‌ای متفاوت است و مربیان حلقه‌های صالحین با توجه به آسیب‌های مورد توجه متربیان برنامه‌های تربیتی خود را دنبال می‌کنند.

حجت‌الاسلام سید حسن اکبری مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قم نیز طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا عنوان کرد: تبیین سیره شهدا و معرفی آن‌ها به‌عنوان الگو باید مورد توجه قرار گیرد که یکی از توصیه‌های مهم شهدا نیز تبعیت و حرکت در مسیر ولایت فقیه است.

خون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردند

خون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردندخون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردندخون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردندخون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردندخون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردندخون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردندخون شهدای امنیت موجب تداوم انقلاب می‌شود/فریب خوردگان به دامن نظام و انقلاب برگردند
پایان پیام

true

true
false
true