×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

باید فردی در تراز آیت الله رئیسی انتخاب شودحضور سردار قاآنی در زیارت حرم حضرت معصومه (س)5000 مترمربع زمین روباز ورزشی در بوستان ولایت قم احداث شددبیر اولین «رویداد رسانه‌ای امید» قم معرفی شدآبشخورهای منطقه حفاظت شده پلنگ دره قم مرمت شدند واگذاری بیش از 95 درصد خدمات بهزیستی به موسسات و تشکلهای غیردولتیسفر وزیر کشور عراق به قم با اجرای اصل ۴۹ متهمان مفاسد اقتصادی نقره داغ می شوندسارقان خیرنمای سابقه دار در قم ستگیر شدندمحکومیت 6 میلیارد و 300 میلیون ریالی برای محتکر روغن موتور در قمآیت‌الله رئیسی الگوی موفق اتحاد بین سیاست و دیانت بود فعالیت ۱۴ مرکز غربالگری تیروئید در استان قمفعالیت هیئت‌های اجرایی انتخابات در استان قم آغاز شدتوهین‌ امپراطور کوزوکو به مخبر و رئیس جمهور شهیددستگيري باند سارقان خودروهاي مدل پايين در قم مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کندفعالیت آزمایشی نخستین اتوبوس برقی در قم آغاز شد
true
مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم باصدور بیانیه‌ای اقدام تروریستی زاهدان را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛بیانیه مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم در محکومیت عملیات تروریستی زاهدان و اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ» (صف: ۸)
بار دیگر عده‌ای تجزیه طلب و دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی در تاریخ ۸ مهر؛ بعد از نماز جمعه زاهدان به سمت کلانتری ۱۶ در نزدیکی مسجد مکی حمله ور شده و بعد از خسارت به دیوار‌های کلانتری اقدام به پرتاب سنگ و مواد آتش‌زا به داخل کلانتری کرده؛ بعد از ناکامی در حمله به ۳ کلانتری به فروشگاه‌ها، بانک‌ها و بازار، خسارات فراوانی به اموال مردم زدند.

افراد "تروریست" و تجزیه‌طلب" تحت عنوان شیطانی "جیش العدل" در این حادثه ۱۹ بی گناه را شهید و ۲۰ نفر دیگر را مجروح نمودند.

دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام وانقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند. تروریست‌های وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی عبری، عربی، غربی بدانند اعلام برائت و عدم همراهی بزرگان و علماء شیعه و اهل تسنن زاهدان، نشان از بیداری و بصیرت مردم مؤمن و انقلابی آن خطه شهیدپرور دارد و قطعاً خواب تجزیه این استان را به گور خواهند برد.

دشمنان دین و قرآن با ابزار تبلیغات رسانه‌ای در صدد هستند جوانان عزیز و آینده انقلاب را مخالف ارزش‌های دینی معرفی کنند در حالی که این جوانان غیور در انتخابات سال ۱۴۰۰ به عنوان رأی اولی‌ها به تکلیف خود به خوبی عمل کرده و انگیزه آن‌ها رسیدن به آرمان‌هایی است که از مکتب امام خمینی رضوان الله علیه شنیده و آرزوی دسترسی سریع به آن را دارند. این امر مسئولیت همه نخبگان، علماء و مسئولین را در تسریع به خواسته‌های انقلاب با تبیین زمان و نحوه آن بیش از پیش می‌نماید. جوانان ما می‌خواهند خلأ اخبار و اطلاعات حوادث را خودی‌ها پُر نموده و مسائل کشور را با شفاف سازی کامل دریافت نمایند و تبعیض در موضوعات مختلف کشور اعم از تحصیل، اشتغال، انتصاب، تقسیم امتیازات و... دیده نشود. جوانان عزیز از نقشه دشمنان در تجزیه کشور و سلطه بر آن آگاهند و همیشه از گروهک منافقین، سلطنت طلب‌ها و گروهک‌های کوموله و دموکرات و دیگر گروهک‌های آدم کش تبرّی نموده که آثار آن را می‌توان در فضای مجازی و حقیقی به روشنی مشاهده نمود.

مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم ضمن محکومیت عملیات‌های تروریستی زاهدان و اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی از مسئولین می‌خواهد.

الف) تروریست ها، قاتلین و مخربین اموال عمومی را شناسایی و به سزای اعمال خود برساند.

ب) سلبریتی ها، تحریک کنندگان و تسهیل کنندگان علیه ارزش‌ها و حقوق عمومی و حق الناس را شناسایی و به عنوان معاون جرم تحت تعقیب قرار دهند.

ج) ضمن تشکر و قدردانی از نیرو‌های امنیتی و انتظامی، درخواست دارد عوامل سازمان یافته و مزدور در اغتشاشات شناسایی و اقاریر، نقشه‌ها و روش‌های آن‌ها در اختیار امت انقلابی قرار گیرد.

د) از سران سه قوه و سایر مسئولان انقلابی می‌خواهیم با نظارت عالیه بر همه دستگاه‌ها مانع از کم کاری، سستی و تبعیض در خدمت رسانی گردیده و با متخلفان برخورد جدی و آشکار گردد.

ه) از اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه درخواست دارد؛ نسبت به تبیین دستاوردها، معضلات و مسائل کشور اقدام و نسبت به اهداف شوم دشمنان ملت و کشور روشنگری نمایند.

مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم
پایان پیام

true

true
false
true