×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

جشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد۱۴ زندانی به مناسبت دهه ولایت در قم آزاد شدندنرخ بالای مشارکت قم در انتخابات باید تکرار شوداولین خوابگاه دانشجویی دانشگاه صنعتی قم احداث می شود۲۰۰ پرونده قضایی بررسی شدعمليات اجرايي حفر تونل قطعه دوم خط يک مترو قم آغاز شد۲۱ کارگروه برای رسیدگی به شکایت‌های مردمی تشکیل شدقالیباف به قم می آیدبانوان سارق طلاجات بانوی نابینا دستگیر شدند
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی: تیم
true
مردان ایران به مسابقات موتور ریس هند اعزام می‌شود
رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: تیم مردان ایران به مسابقات موتور ریس بین المللی هند اعزام می شوند و سعی داریم حدود پنج نفر را به این مسابقات اعزام کنیم.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛مازیار ناظمی عصر چهارشنبه در پایان سفر یکروزه خود به قم در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: برای انتخاب تیم‌ مردان ایران چهار راند مسابقه برگزار کردیم تا نفرات برتر شناخته شوند و زمان برگزاری رقابت‌های هند نیز آذر امسال است.

وی بیان کرد: برای سال آینده تیم موتورکراس دختران ایران را به مسابقات برون مرزی اعزام خواهیم کرد و در پی حامی مالی هستیم که حداقل ۲ شرکت کننده را اعزام کنیم.

رییس فدراسیون اتومبیلرانی با اشاره به اعزام اخیر یک ورزشکار خانم ۱۵ ساله به مسابقات موتور کراس بین المللی ترکیه افزود: طی ۲۰ ماه گذشته سومین اعزام برون مرزی خود را داشتیم و در تاریخ فعالیت فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی دومین مرتبه ای است که یک بانوی ایرانی به مسابقات معتبر جهانی می رود. 

وی گفت: حضور در مسابقات بین المللی نیاز مهم هر رشته ورزشی است که بالندگی و اعتماد به نفس برای ورزشکار بوجود می آورد منتها موتورسواری و اتومبیل رانی رشته گرانی است.

ناظمی ادامه داد: برای ورزشکار اعزامی به ترکیه موتوری می خواستیم که ۵۰۰ میلیون تومان هزینه آن بود و مجبور شدیم قرض بگیریم و آن را تهیه کنیم.

وی افزود: تامین هزینه های موتورسواری و اتومبیل رانی برای بسیاری از خانواده ها دشوار است و در توان فدراسیون هم نیست که هزینه ها را تامین کند این در حالیست که کسانی که به موتورسواری و اتومبیل رانی علاقمند هستند، انسان های پولداری نیستند.

رییس فدراسیون اتومبیلرانی گفت: حضور در مسابقات جهانی هزینه های زیادی می خواهد، اما در عین حال فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی امور برون مرزی و ارتباطات را انجام می دهد.

وی تاکید کرد: خودروسازان و تولیدکنندگان موتورسیکلت زیادی داریم که ‌نیامده اند حتی برای تبلیغ خودشان از ورزشکاران ما حمایت کنند و این حمایت در تمام دنیا انجام می شود. 

ناظمی بیان کرد: با کمک وزیر ورزش و جوانان روشنایی پیست آزادی را بعد از ۳۰ سال تامین کردیم و الان این پیست سه شیفت کار می کند و باید به سمتی برویم که جوانان به جای جاده و مکان های خطرناک در مکان های دارای ایمنی در پیست ها شرکت کنند.

ناظمی‌ برای شرکت در مجمع انتخابات هیات موتورسواری و اتومبیلرانی قم و بازدید از برخی ظرفیت ها و امکانات این هیات به قم سفر کرد.
پایان پیام

true

true
false
true