×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

جشن غدیر در 35 بقعه استان قم برگزار می‌شودآزادی 14 زندانی به مناسبت دهه ولایتمرحله پنجم بلوار عمار یاسر شهر قم رسما افتتاح شد۳۵ تقاطع غیرهمسطح در شهر قم تا سال آینده تکمیل می شوداختصاص ۶۰۰میلیاردتومان برای آزادسازی مغازه های قبرستان نو قمصرفه جویی ۱۷ مگاواتی برق در ادارات استان قمنامزدها از اظهارات دشمن شادکن پرهیز کنندپاسگاه انتظامی بوستان علوی قم افتتاح شدمدیر یک دفتر فروش بلیت‌های جعلی هواپیما و قطار در قم بازداشت شدزائرسرای حرم حضرت معصومه (س) آماده اسکان زائرین شددو جوان موتور سوار در جاده قدیم سلفچگان - ساوه قربانی ارابه مرگ شدندنخستین دستگاه سی تی آنژیوگرافی قم افتتاح شد۱۴ زندانی به مناسبت دهه ولایت در قم آزاد شدندنرخ بالای مشارکت قم در انتخابات باید تکرار شوداولین خوابگاه دانشجویی دانشگاه صنعتی قم احداث می شود۲۰۰ پرونده قضایی بررسی شدعمليات اجرايي حفر تونل قطعه دوم خط يک مترو قم آغاز شد۲۱ کارگروه برای رسیدگی به شکایت‌های مردمی تشکیل شدقالیباف به قم می آیدبانوان سارق طلاجات بانوی نابینا دستگیر شدند
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم خبرداد؛
true
احداث پیست موتورسواری و اتومبیل رانی در استان قم
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم از قول مساعد فرمانداران ۲ شهرستان تازه تاسیس قم برای احداث پیست موتورسواری و اتومبیل رانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوزبه نقل از خبرنگار مهر، ابراهیم سانی خانی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه مجمع انتخاباتی هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی قم اظهار داشت: فرمانداران ۲ شهرستان کهک و جعفرآباد قول اختصاص زمین مناسب برای هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی قم را داده اند و در اداره کل ورزش و جوانان هم هم حمایت لازم را انجام خواهیم داد تا هیجان جوانان در میدان ورزشی تخلیه شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان قم فرآیند برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی قم را خوب عنوان کرد و افزود: برخی افراد را داشتیم که بدلیل سهل انگاری که در ثبت نام انجام دادند و کار ثبت نام را به روزهای پایانی کشاندند نتوانستند در مجمع امروز کاندیدا شوند و البته به احدی اجازه ممانعت ندادیم و از قانون هم عدول نمی‌کنیم.

وی تاکید کرد: اگر طبق قانون زمان ثبت نام تمام شود ما ملزم به برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت‌ها هستیم.

وی بیان کرد: در قم پس‌از انقلاب موتورسواران زیادی بودند و خود شهید مهدی زین الدین ساماندهی موتورسواران دهه ۶۰ انقلاب در بحبوحه جنگ تحمیلی را عهده دار بود.

سانی خانی افزود: از هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی قم انتظار داریم که سابقه خوبی در دفاع از آرمان‌های انقلاب داشته باشند و میراث دار شهدا باشند و شهدای شاخص قم از بهترین موتورسواران و اتومبیل رانان قم بودند.

وی خواستار افزایش تعداد مربیان حرفه ای و فعالیت در شهرهای تابعه استان و تداوم برنامه‌های آموزشی برای هیأت موتور سواری و اتومبیل رانی قم شد.

وی تاکید کرد: امید است با اعتماد مجمع انتخاباتی هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی قم به محمد عقیلی هیئت به درجه‌ای برسد که در میادین بین المللی پرچم مقدس جمهوری اسلامی بالا برود.

سانی خانی گفت: رده‌های نهادهای انقلابی هم همراه هیأت هستند و باید کسانی که در این زمینه دغدغه دارند نیز حرف‌هایشان شنیده شود و از امکانات هیأت استفاده کنند.
پایان پیام

true

true
false
true