×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

بیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدند
true
بهره برداری از ۳۰۰۰ میلیارد تومان پروژه شهری تا پایان سال در قم
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: از ابتدای سال جاری 191 پروژه شهری به میزان 1400 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال 3 هزار میلیارد تومان پروژه شهری به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛حسین اسلامی امروز در آیین بهره‌برداری از ۴۰ پروژه شهری قم و پروژه سرمایه گذاری کهکشان غدیر اظهار داشت: از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه هفته دولت قم، حدود هزار میلیارد تومان از آن مربوط به پروژه‌های مدیریت شهری است.

به گفته وی، از ابتدای سال جاری ۱۹۱ پروژه شهری به میزان ۱۴۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده و تا پایان سال ۳ هزار میلیارد تومان پروژه شهری به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اتحاد و یگانگی و هماهنگی بین مدیریت شهری و دستگاه‌های دولتی استان قم، ادامه داد: خدمت به مردم و تسریع در انجام طرح‌های عمرانی، جلوه مهم این اتحاد و هماهنگی است.

وی خاطرنشان کرد: اراضی ۴۸ و ۳۲ هکتاری عرضه معوض قابل‌واگذاری برای ساماندهی هسته مرکزی، بازآفرینی بافت‌های فرسوده و معضلات حاشیه‌نشینی به شهرداری قم اختصاص‌یافته است.

اسلامی اهمیت مبحث سرمایه‌گذاری در مدیریت شهری را موردتوجه قرار داد و اضافه کرد: مطابق اصل ۴۴ قانون اساسی، بخش خصوصی مکمل فعالیت‌های اقتصادی دولت است و ورود حاکمیت به این مباحث از سر اجبار است.

وی بابیان اینکه نگاه به سرمایه‌گذاری در قم اصلاح‌شده و روند کنونی نیز به‌صورت مستمر در حال تکمیل است، یادآور شد: در مساله سرمایه‌گذاری، اهلیت سرمایه‌گذاری باید موردتوجه باشد.
پایان پیام

true

true
false
true