×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

تور رسانه‌ای و بازدید خبرنگاران از برخی پروژه‌های شهری قم برگزار شدافتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۹۸ پروژه‌ی شهری قمآغاز ثبت نام شرکت در رویداد رسانه‌ای امیدزمین چمن مصنوعی شهید حبیبی شهرستان جعفرآباد قم افتتاح شدمحور‌های جاده‌ای قمرود - قنوات قم بهسازی شدرئیس ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی در قم معرفی شدعضو شورای اسلامی شهر قم رییس ستاد قالیباف در قم شدپیشرفت 95 درصدی طرح چهار خطه شدن جاده قم - نیزارحوزه علمیه از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کندعفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان با موافقت رهبر معظم انقلابدومین خانه محیط زیست در نیزار قم راه اندازی شدستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در قم افتتاح شداز افتتاح ستاد انتخاباتی تا دیدار با مراجع کاشت یک میلیون و 500 هزار اصله نهال در ۳ هزار هکتار از اراضی منطقه نواران قمصندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان در قم تشکیل می‌شوداحمد امیرآبادی فراهانی رییس ستاد مرکزی اقشار قالیباف شدهرچه سریع تر نسبت به ترخیص وسایل نقلیه توقیفی خود اقدام کنید100درصد جمعیت شهری و ۹۶ درصد جمعیت روستایی استان قم آب سالم و بهداشتی دارندتمهیدات ترافیکی مراسم روح بخش دعای عرفهبیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی
معاون اوقاف قم درهمایش مبلغان اعزامی اوقاف :
true
5000 مبلغ برای آیین پیاده روی اربعین حسینی به موکب‌ها اعزام می‌شوند
همایش مبلغان اعزامی سازمان اوقاف و امور خیریه به موکب های اربعین حسینی روز چهارشنبه در سالن همایش های امامزاده سید علی (ع) قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در این همایش ابراز داشت: زیارت امام‌ حسین(ع)  از موضوعاتی است که در احیای فرهنگ عاشورا نقش داشته است و بر خلاف بسیاری اتفاقات دیگر تاریخ به فراموشی سپرده نشد.

حجت الاسلام غلامرضا عادل افزود: علیرغم همه توطئه‌ها که آخرین آن را این روزها در عراق دیدیم که پشت پرده آن فتنه‌های  دشمنان اسلام بود که حضرت سیدالشهدا (ع) این توطئه را خنثی کردند.

وی گفت: روایت‌های زیادی در مورد زیارت اربعین داریم و زیارت امام حسین(ع) در همه ایام ثواب و اجر خود را دارد و جزو مستحبات سفارش شده است.
عادل،  سرآمد همه زیارت ها را زیارت اربعین ذکر کرد و افزود: در آیین پیاده روی اربعین،‌ میلیون‌ها نفر با پای پیاده برای زیارت خود را به حرم مطهر حضرت سیدالشهدا(ع)‌ می رسانند و معرفت حسینی در سراسر دنیا عالم گیر می‌شود.

وی ابراز داشت: روحانیان توفیق دارند در این جریان فرهنگی و مذهبی قدم بردارند و در سازمان اوقاف با کمک خیران و واقفان مبلغان را به پیاده روی اربعین اعزام می‌کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: امسال ۲۰۲  موکب‌ سازمان اوقاف و امور خیریه در مرزها فعال است و از مرز میرجاوه که زائران پاکستانی وارد می‌شوند تا مرزهای خروجی به عراق این روند شکل گرفته‌است.

امسال پنج هزار مبلغ برای آیین پیاده روی اربعین حسینی به موکب‌ها اعزام می‌شوند.
پایان پیام

true

true
false
true