×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان در قم برگزار می شودسرپرست هیأت ورزش‌های سه گانه قم منصوب شدقاچاقچی موتورسیکلت سنگین در قم جریمه سنگین شدبیمه سلامت برای دهک‌های یک تا پنج خدمات رایگان ارائه می کندفعالیت آزمایشی نخستین اتوبوس برقی در قم آغاز شد حتما از بنده شکایت کنید!مردم نشان دادند قدر مسئولان خدوم را می دانند۴۶ سامانه تولید برق خورشیدی در روستاهای قم راه اندازی شدآئین بزرگداشت شهدای خدمت در حسینیه آیت الله فاضل لنکرانی برگزار شدآیین گرامیداشت رئیس جمهور شهید از سوی مهاجران افغانستانی برگزار می‌شوداستاندار قم از روستا‌های سیل زده بازدید کردمراسم گرامیداشت شهید رئیسی و یارانش در بقاع شاخص استان قم برگزار شدعامل توهین به شهدای خدمت در شهرستان کهک دستگیر شدبیش از یک میلیون نفر در قم با «شهید جمهور» وداع کردنداستاندار قم فعالیت دستگاه‌های دولتی و اجرایی استان برای فردا را اعلام کردمراسم بزرگداشت شهدای‌خدمت راس 10 صبح در مدرسه مبارکه فیضیههیئتی از کارشناسان برای بررسی علت سانحۀ سقوط بالگرد رئیس‌جمهور اعزام شدمراجع عظام تقلید شهادت رئیس جمهور و همراهان را تسلیت گفتندپیکر حجت الاسلام رئیسی فردا در قم تشییع می‌شودخادم‌الرضا و رئیس‌جمهور اسلامی ایران به رضا پیوست
true
صدا و سیما رسالت مهمی در توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر دارد
حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر گرجی در دیدار از از معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیما مرکز قم ‌اظهار داشت: معاونت خبر در خط مقم جهاد امر به معروف و نهی از منکر و دارای رسالت سنگینی است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم افزود: در واقع شما عزیزان افسران جنگ نرم هستید و باید در این عرصه تلاش روزافزونی داشته باشید و مجموعه صدا و سیما رسالت مهمی در توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر دارد.
وی در مورد جایگاه امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: روایتی از امیر المومنین وجود دارد که می فرماید همه اعمال خوب و حتی جهاد در راه خدا دربرابر امر به معروف و نهیاز منکر چون ذره ای در برابر دریای پهناور است.
حجت الاسلام والمسلمین گرجی افزود: صدا و سیما باید همکاری لازم را در ترویج این فریضه داشته باشد، خوشبختانه در قم تعامل لازم در بخش خبر و برنامه های تولیدی وجود دارد.
وی بیان کرد: تعهد و تدین خوبی از اصحاب رسانه و برنامه سازی در صدا و سیمای قم سراغ داریم و در بحث رسانه از این سازمان استمداد می طلبیم، همه ما باید خادمان فریضه الهی امر به معروف باشیم.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم عنوان کرد: در این مدت اهتمام ویژه ای از صدا و سیما در این عرصه مهم امر به معروف و نهی از منکر شاهد بوه ایم و امید است تداوم یابد، باید دغدغه احیای این فریضه را داشت.
وی تصریح کرد: صدا و سیما رسالت مهمی در توسعه و ترویج امر به معروف و نهی از منکر دارد، قم به گفته رهبری کانون و مادر انقلاب است و اگر قم، انقلابی باقی ماند نظام باقی می ماند.
گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر گرجی در پایان جلسه از بخش های تهیه و تنظیم اخبار و تحریریه باز دید کرد و به عوامل و خبرنگاران حاضر در مجموعه خدا قوت گفت.


پایان پیام

true

true
false
true