×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

بیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شداحداث پنج هزار مترمکعب مخزن ذخیره آب در روستا‌های قممرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده دادگستری قم افتتاح شدتخت‌های بخش آنکولوژی بیمارستان شهید بهشتی قم افزایش یافترئیس ستاد جلیلی در استان قم معرفی شدفیشینگ کار حرفه ای بیش از 2 هزار و 400 حساب بانکی دستگیر شددستگيري باند سارقان احشام در قمگره بزرگ ترافیکی و یک درخواست از پلیس راهور قمآخرین فرصت ثبت ایده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان 28 خرداد استمراسم اختتامیه نمایشگاه عکس دهه کرامت برگزار شدتشرف ۸ هزار زائر بین‌المللی به زیارت حضرت معصومه(س)بروکراسی‌های اداری در روند اجرای پروژه‌ها باید به حداقل برسد۱۴۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در قم کشف شددو فرنگی کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند۱۰ زندانی به مناسبت حلول ماه ذی الحجه در قم آزاد شدندپیکر آیت‌الله طه‌محمدی در قم تشییع و به خاک سپرده شدسارقان منازل در قم دستگیر شدند
true
مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت:مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال از محل مصوبات سفر رئیس جمهور به استان قم برای تکمیل ورزشگاه ۴۵۰۰ نفری پردیسان قم واریز شد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛ابراهیم سانی‌خانی گفت: سفر آیت الله رئیسی به قم برکات خوبی از جمله پرداختن به موضوع ورزشگاه ۴۵۰۰ نفری پردیسان داشت که این طرح چندین سال متوقف و اقدام مناسبی برای آن انجام نشده‌بود.

مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت:کل تخصیص طرح احداث ورزشگاه ۴۵۰۰ نفری پردیسان از سفر رئیس جمهور ۷۰۰ میلیارد ریال است که مرحله به مرحله آزاد می‌شود و با تکمیل هر فاز مراحل بعدی واریزی تکمیل می‌گردد.

سانی خانی می گوید: با واریز ۲۵۰ میلیارد ریال در مرحله اول، شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور متولی کار است و چند ماهی است که اقدامات لازم را شروع کرده و سقف را به اتمام رسانده‌است.

سانی‌خانی گفت: مراحل تکمیل این ورزشگاه به خوبی طی می‌شود و تا پایان امسال عملیات عمرانی داخل مجموعه تمام خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: بنا بر اعلام شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور طرح ورزشگاه ۴۵۰۰ نفری پردیسان قم در نیمه اول سال ۱۴۰۲ به بهره برداری می‌رسد.

سانی خانی می گوید: احداث سقف ورزشگاه بخش مهمی از طرح بود که با تکمیل آن می‌توان به زودتر پایان یافتن طرح امیدوار شد.

طرح احداث ورزشگاه ۴۵۰۰ نفری امام رضا (ع) واقع در شهرک پردیسان، طی دومین سفر استانی دولت نهم به استان قم مصوب و در سال ۱۳۸۸ کلنگ آن زده شد.

این طرح در آن زمان لقب بزرگ‌ترین سالن ورزشی قم را به خود اختصاص داد و قرار بود تا سال ۱۳۹۲ به مرحله بهره‌برداری برسد، با این حال پس از ۱۲ سال، جز اسکلت و سازه‌های کلی آن هیچ پیشرفتی نداشت.

آیت الله رئیسی دی ماه سال ۱۴۰۱ در قالب سفر استانی، به قم سفر کرد.

شهرک پردیسان در منطقه هشتم شهرداری و در جنوب غربی این شهر قم واقع شده است، این منطقه در سال ۱۳۷۷ توسط وزارت مسکن و شهرسازی وقت تاسیس و در سال ۱۳۹۰ به یکی از مناطق شهرداری قم تبدیل شد.
پایان پیام

true

true
false
true