×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

تور رسانه‌ای و بازدید خبرنگاران از برخی پروژه‌های شهری قم برگزار شدافتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۹۸ پروژه‌ی شهری قمآغاز ثبت نام شرکت در رویداد رسانه‌ای امیدزمین چمن مصنوعی شهید حبیبی شهرستان جعفرآباد قم افتتاح شدمحور‌های جاده‌ای قمرود - قنوات قم بهسازی شدرئیس ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی در قم معرفی شدعضو شورای اسلامی شهر قم رییس ستاد قالیباف در قم شدپیشرفت 95 درصدی طرح چهار خطه شدن جاده قم - نیزارحوزه علمیه از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کندعفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان با موافقت رهبر معظم انقلابدومین خانه محیط زیست در نیزار قم راه اندازی شدستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در قم افتتاح شداز افتتاح ستاد انتخاباتی تا دیدار با مراجع کاشت یک میلیون و 500 هزار اصله نهال در ۳ هزار هکتار از اراضی منطقه نواران قمصندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان در قم تشکیل می‌شوداحمد امیرآبادی فراهانی رییس ستاد مرکزی اقشار قالیباف شدهرچه سریع تر نسبت به ترخیص وسایل نقلیه توقیفی خود اقدام کنید100درصد جمعیت شهری و ۹۶ درصد جمعیت روستایی استان قم آب سالم و بهداشتی دارندتمهیدات ترافیکی مراسم روح بخش دعای عرفهبیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی
فوت 2 نفر و بستری ۸۹ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستانهای قم؛
true
دکتر قدیر : قم وارد موج پنجم کرونا شد
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به بستری 90 بیمار در 24 ساعت گذشته گفت: متاسفانه عملا استان قم وارد موج پنج کرونا شده است.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛دکترمحمد رضا قدیر ظهر یک‌شنبه با ابراز تأسف از وضعیت کرونایی استان قم گفت: متأسفانه عملاً وارد موج پنجم شده‌ایم، بستری‌های جدید دیروز در بیمارستان‌های قم به ۹۰ نفر رسیده و حدود ۳۷۰ بیمار بستری مشکوک کرونایی داریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: بیماران بدحال ما به بیش از ۶۰ نفر رسیده است که اغلب در بخش مراقبت‌های ویژه خدمات دریافت می‌کنند.

وی با هشدار جدی به مردم قم، تاکید کرد: با توجه به وضعیت صعودی ابتلاء و بستری باید مردم جدی‌تر و هوشیارانه تر از قبل در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، رعایت نکات بهداشتی در مراودات و فعالیت‌های اجتماعی بکوشند و به دنبال آن از برگزاری هرگونه مراسم پرازدحام، مسافرت غیرضروری و تجمعات بپرهیزند.

بستری ۸۹ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستانهای قم/۲ نفر فوت کردند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به پذیرش ۱۴۷ نفر مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در اورژانس قم گفت: ۸۹ نفر از این افراد در بخش‌های درمانی بستری شده‌اند.

دکتر محمدرضا قدیر با اشاره به پذیرش ۱۴۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته در اورژانس مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا گفت: ۸۹ نفر از این افراد در بخش‌های درمانی بیمارستان‌های قم بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه ۵۹ نفر از کسانی که در روزهای گذشته بستری بودند مرخص شده‌اند، افزود: در حال حاضر ۳۶۹ نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های قم بستری هستند که حال ۶۲ نفر از آن‌ها وخیم است.

وی ادامه داد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار بر اثر کرونا در قم فوت شده‌اند.

قدیر تعداد تست‌های گرفته شده کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را ۸۰۴ مورد عنوان کرد و گفت: نتیجه ۱۸۹ تست در استان مثبت بوده و ۶۹ هزار و۷۵۲ دوز واکسن نیز به افراد تزریق شده است.

پایان پیام

true

true
false
true