×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

زمین چمن مصنوعی شهید حبیبی شهرستان جعفرآباد قم افتتاح شدمحور‌های جاده‌ای قمرود - قنوات قم بهسازی شدرئیس ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی در قم معرفی شدعضو شورای اسلامی شهر قم رییس ستاد قالیباف در قم شدپیشرفت 95 درصدی طرح چهار خطه شدن جاده قم - نیزارحوزه علمیه از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کندعفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان با موافقت رهبر معظم انقلابدومین خانه محیط زیست در نیزار قم راه اندازی شدستاد انتخاباتی «مسعود پزشکیان» در قم افتتاح شداز افتتاح ستاد انتخاباتی تا دیدار با مراجع کاشت یک میلیون و 500 هزار اصله نهال در ۳ هزار هکتار از اراضی منطقه نواران قمصندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان در قم تشکیل می‌شوداحمد امیرآبادی فراهانی رییس ستاد مرکزی اقشار قالیباف شدهرچه سریع تر نسبت به ترخیص وسایل نقلیه توقیفی خود اقدام کنید100درصد جمعیت شهری و ۹۶ درصد جمعیت روستایی استان قم آب سالم و بهداشتی دارندتمهیدات ترافیکی مراسم روح بخش دعای عرفهبیانیه بزرگترین تشکل سیاسی و انقلابی استان قم در حمایت از دکتر سعید جلیلی تمامی محصولات کشاورزی الگوی کشت استان قم کود یارانه ای دریافت می کنندمسائل و مشکلات ۳ روستای قم با حضور میدانی استاندار بررسی شد ۳۴۴ دستگاه غیرمجاز ماینر در یک‌سال گذشته در قم کشف شد
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم :
true
نمایشگاه تخصصی مبلمان استان قم برگزار می‌شود
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان در قم گفت: این نمایشگاه در تیرماه سال جاری از سوی اتحادیه مربوطه با مدل کفش و فرش برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز،سید مجتبی فرهادی قمی پیش از ظهر امروز در نخستین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به حجم صادرات استان قم اظهار داشت: در سال 96، استان قم 290 میلیون و 86 هزار دلار صادرات داشته که در سال 97، این میزان دودهم رشد داشته است. سال گذشته نرخ پایه‌ای ارقام صادراتی اصلاح‌شده و به‌کل سال تسری داده‌اند و شاهد 12 و نیم درصد افزایش صادرات بوده‌ایم.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم عمده اقلام صادراتی را مواد پلاستیکی عنوان کرد و افزود: کشورهای هدف صادراتی ده کشور، ازجمله عراق، افغانستان، امارات، پاکستان، هند و ویتنام بوده‌اند که 70 در صد صادرات به سه کشور اول بوده است.

وی مطرح کرد: عراق در پی محدود کردن برخی اقلام صادراتی بوده و این محدودیت صادراتی یک تهدید برای ما است که باید تمهیدات لازم در این رابطه اندیشیده شود.

فرهادی قمی ابراز کرد: حدود 4 ماهی است که به استان قم تفویض اختیارات برای ثبت سفارشات شده است، درخواست این بوده که 5 کشوری که صادرات و واردات برایمان بسیار مهم است  سفرایشان را دعوت کنیم تا در رابطه با مباحث وارداتی و صادراتی با آن‌ها صحبت کنیم.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با بیان اینکه ارزش کل واردات 42 میلیون دلار در سال گذشته بوده است، تصریح کرد: حدوداً 65 درصد ثبت سفارشات در استان تهران انجام می‌شود و ده درصد ثبت سفارشات متعلق به استان قم است.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان در قم گفت: این نمایشگاه در تیرماه سال جاری از سوی اتحادیه مربوطه با مدل کفش و فرش برگزار خواهد شد، در نمایشگاه امسال 50 درصد غرفه داران مبلمان از داخل استان بوده و مابقی به خارج استان اختصاص می‌یابد.

فرهادی قمی در پایان با اشاره به برپایی بخشی از نمایشگاه به‌صورت چادر گفت: در سال گذشته با استانداری دو بار در زمینه برپایی چادر در نمایشگاه مکاتبات داشته‌ایم که یا چادر باید جمع شود و یا اینکه بحث ایمنی آن در نمایشگاه در نظر گرفته شود چراکه در صورت وقوع اتفاق هیچ‌کس پاسخگوی آن نخواهد بود.

پایان پیام

true

true
false
true