×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
استخدام ۵۵۰ نفر در آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی قم

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوزبه نقل از فارس؛همچنین بیشترین جذب این آزمون در بین دستگاه های اجرایی و در استان قم مربوط به وزارت آموزش و پرورش است که بیش از ۴۹۰ نفر را به استخدام این وزارتخانه در می آورد که در این بین رشته «آموزگار ابتدایی» با بیش از ۲۲۵ نفر در صدر این پذیرش در استان قم قرار دارد.

در رتبه های بعدی این فهرست رشته «مربی امور تربیتی مدارس» با پذیرش ۴۳ نفر مرد، «دبیر تربیت بدنی» با پذیرش ۳۰ مرد و زن، «مشاور واحد آموزشی» با پذیرش ۲۲ مرد و همچنین «دبیر ادبیات فارسی» با پذیرش ۲۰ زن و مرد قرار دارد.

در عین حال دیگر رشته های این بخش از آزمون استخدامی مشترک فراگیر وزارت آموزش و پرورش در استان قم به این شرح است:

دبیر ریاضی ۱۴ نفر زن و مرد

دبیر عربی ۱۴ زن و مرد

دبیر علوم اجتماعی ۱۲ نفر مرد و زن

مراقب سلامت ۱۲ نفر مرد و زن

دبیر زبان و ادبیات انگلیسی ۱۱ نفر زن و مرد

دبیر علوم تجربی ۱۰ مرد و زن

دبیری حرفه و فن (کار و فناوری) ۷ نفر مرد و زن

دبیری جغرافیا (جغرافیا) ۴ نفر مرد و زن

دبیری معارف اسلامی ۴ نفر مرد و زن

دبیری هنر ۴ نفر مرد و زن

دبیر شیمی ۲ نفر مرد

دبیری تاریخ ۲ نفر مرد و زن

دبیر روان شناسی و علوم تربیتی ۱ نفر زن

دبیر علوم زیستی و بهداشتی ۱ نفر زن.

همچنین در حالی که این آزمون در رشته هایی مانند «دبیر فیزیک»، «دبیر معارف اسلامی فلسفه» و «دبیری اقتصاد» در سال جاری پذیرشی در قم ندارد، رشته های هنرآموزی و استادکاری مانند الکتروتکنیک، الکترونیک، صنایع چوب، طراحی و دوخت، گرافیک، مکانیک خودرو، صنایع دستی، کودکیاری، کامپیوتر و تأسیسات از دیگر رشته هایی هستند که بین ۱ تا ۱۰ نفر در استان قم پذیرش دارند.

در عین حال عنوان شغلی «بانکدار» برای پذیرش دو نفر در بانک توسعه تعاون قم و یک نفر در پست بانک ایران این استان از دیگر موارد اعلام شده در آزمون استخدامی امسال است.

سازمان انتقال خون استان نیز ۹ نفر را در سال جاری و از طریق این آزمون جذب می کند که با عناوین «کارشناس انتقال خون»، «کارشناس برنامه و بودجه»، «کارشناس تجهیزات پزشکی»، «کارگزین» و «مسؤول خدمات مالی» به کار گرفته می شوند.

سازمان بهزیستی استان قم نیز در این آزمون سهمیه ای ۱۶ نفره برای جذب و در عناوینی مانند «پزشک متخصص»، «پزشک عمومی»،  «کارشناس امور بهزیستی»، «کارشناس امور توانبخشی»، «کارشناس امور ساختمان و تأسیسات» و «کودکیار» دارد.

در عین حال وزارت جهاد کشاورزی، سازمان پزشکی قانونی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان ملی استاندارد، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، سازمان هواشناسی و همچنین سازمان حفاظت از محیط زیست از دیگر نهادها و سازمان هایی هستند که از طریق این آزمون به جذب ۲ تا ۵ نفر نیرو به صورت پیمانی یا قراردادی اقدام خواهند کرد.

وزارت کشور نیز از طریق این آزمون در قم ۲ نفر مرد به عنوانکارشناس امور امنیتی انتظامی، ۲ نفر مرد یا زن با عنوان کارشناس توسعه و عمران امور شهری و روستایی و یک نفر مرد به عنوان کارشناسی راهبری حراست استخدام خواهد کرد تا جمع نیروی انسانی که از استان قم و از مسیر هشتمین آزمون مشترک فراگیر به بدنه دستگاه های اجرایی می پیوندند به عدد ۵۵۶ برسد.

هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی روز جمعه نهم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

پایان پیام

true
true
true

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true