×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
سرپرست جدید حراست جمعیت هلال احمر استان قم منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز ؛محمدرضا بهرامی در این مراسم ضمن تسلیت ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: حراست باید با درایت و بینش و نگاه تخصصی به مسایل، شرایطی را فراهم کند تا تصمیمات درست در مجموعه ها اتخاذ شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: کارکنان یک سازمان نیز باید حراست را امین خود بدانند و در کنار حراست همواره احساس امنیت و آرامش کنند و در شرایط امن بتوانند وظایف محوله را انجام دهند.

مدیر کل حراست استان قم نیز در این مراسم گفت: مجموعه‌ی حراست، یکی از تاثیرگذارترین افراد در ادارات و سازمان‌ها می‌باشند که می‌بایستی تلاش خود را به حفظ سلامت روحی و روانی اطرافیان خود معطوف کنند.

وی افزود: حراست باید بتواند مسائل داخلی حوزه‌ی خود را به درستی و مدبرانه مدیریت کند تا نیروهای انسانی وظایف خود را به خوبی انجام دهند و در خدمت نظام و حاکمیت باشند.

در ادامه صداقت مهر، مدیرکل دفترمرکزی حراست جمعیت هلال احمر کشور نیز با اشاره به اینکه هلال احمر یک سازمانی مردمی وعام المنفعه است اظهار داشت: در شرایط کنونی که مردم با مشکلاتی مواجه هستند و همچنین به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور می‌بایست سعی و تلاش خود را برای حفظ و نگهداری اعتماد مردم به این سازمان مردم نهاد همواره مدنظر قرار دهیم.

مشاور رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اینکه خداوند براعمال و رفتارمان نظارت دارد و آنها را ثبت می‌کند بیان داشت: اولین نظارت و مراقبت می‌بایست نسبت به خودمان باشد تا بتوانیم از دیگران مراقبت و محافظت نماییم.

صداقت مهر افزود: قبل از بروز تخلفات ناخوشایند، حراست نکات و توصیه‌های لازم را براساس دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌های وارده به مدیران و کارکنان ادارت و سازمان‌ها متذکر می شود تا بتواند قبل از اینکه با مشکلات جدی مواجه شود از آن پیشگیری و ممانعت کند.

وی تکریم ارباب رجوع را یکی از وظایف حراست دانست و گفت: حراست به عنوان مامن و پناهگاهی برای همه افراد اعم از مدیران، کارکنان و ارباب رجوع است و این جایگاه را با تذکرات لازم و به حق حفظ کند.

مدیرکل دفترمرکزی حراست جمعیت هلال احمر کشور، عدم غرض ورزی را یکی دیگر از وظایف حراست برشمرد و گفت:حراست در پیگیری که نسبت به موضوعات کاری خود می کنند، باید از غرض ورزی نسبت به افراد پرهیز کند و همواره حیثیت و آبروی افراد برای او مهم باشد.

صداقت مهر تعاملات برون سازمانی و درون سازمانی را مورد اشاره قرار داد و گفت: مجموعه‌ی حراست می‌بایست با برقراری ارتباط خوب و سازنده با مدیران و کارکنان و برخورد قاطعانه با فساد و حفاظت از سرمایه های این جمعیت و پیشگیری از مخاطرات در راستای اهداف این جمعیت مردم نهاد و عام المنفعه گام بردارد.

گفتنی است در پایان این مراسم از از زحمات و تلاش های ارزنده جناب آقای سجاد برادری در دوران ریاست ایشان در حراست جمعیت هلال احمر استان قم، تجلیل وقدردانی شد و جناب آقای سیدابوالفضل بکائی، به عنوان سرپرست جدید حراست این جمعیت معرفی گردید.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true