×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
قاتل کمتر یک ساعت در قم دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوزسرهنگ “بهادر اسماعیلی”با اعلام این خبر اظهارداشت: شب گذشته در پی وقوع درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق قم، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در ادامه طی بررسی اولیه مشخص شد درگیری به دلیل مشاجرات فی مابین ۲ تن از افراد این منطقه بوده که بلافاصله هویت قاتل شناسایی و نامبرده در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم افزود: در نهایت متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

دفتر نظارت همگانی ۱۹۷، پل ارتباطی پلیس و مردم

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قم ، دفتر نظارت همگانی ۱۹۷ را آسان ترین و بهترین مسیر برقراری ارتباط مردم با فرماندهان و مسئولان انتظامی و رسیدگی به مشکلات مردمی دانست.

 سرهنگ “سید جمال فاطمی” سامانه ۱۹۷ را مجموعه ای امین برای مردم اعلام و اظهارداشت: تجزیه و تحلیل آماری این سامانه حاکی از آن است که غالب گزارشات عنوان شده درخواست رفع مشکلات بوده اما بخش عظیمی نیز به قدردانی مردم از عملکرد پلیس و پاسخگویی مطلوب پلیس به مطالبات مردمی است.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان، تبلیغ و ترویج هر چه بیشتر سامانه ۱۹۷ و معرفی آن به آحاد جامعه را به نفع مردم و شهروندان دانست و تاکید کرد: این سامانه بهترین و آسان ترین مسیر ارتباط گیری مردم با فرماندهان و مسئولان انتظامی بوده و از این راه می توانند در کوتاهترین زمان ممکن مشکلات خود را اعلام و در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت های پلیس قم، تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به خواسته های انتظامی شهروندان است، تصریح کرد: نکته اصلی در برقراری امنیت این است که تعامل میان نیروی انتظامی به عنوان نهاد ایجاد امنیت و آرامش با مردم از اهمیت خاصی برخوردار است.

سرهنگ فاطمی تصریح کرد: مردم سرمایه ای ارزشمند محسوب می شوند که نظارت فردی و گروهی آنان بر عملکرد سازمان پلیس منجر به ارتقاء کارایی، بهبود روش ها، بهینه سازی فرآیندها و سهولت مأموریت های مختلف پلیسی شده که در این راستا دفتر نظارت همگانی نیز به عنوان نهاد تعامل و همبستگی مردم و سازمان نیروی انتظامی محسوب شده و این تعامل منجر به اثربخشی در راستای ایجاد امنیت روانی و اجتماعی جامعه می شود.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قم افزود: دفتر نظارت همگانی۱۹۷ با عملکردی ۲۴ ساعته به دو صورت پیامگیر شبانه و صحبت زنده با اپراتور نسبت به گزارش گیری از شهروندان اقدام می کند، کاربران و کارشناسان ۱۹۷ باید نتیجه درخواست های شهروندان را به آن ها اعلام تا از آن مطلع شوند.

سرهنگ فاطمی نحوه ارائه خدمات به مردم در دفتر نظارت همگانی را شامل اجرای طرح فوریتی ۱۹۷ برای رسیدگی به شکایات مردمی و هماهنگی با مبادی مربوطه، رسیدگی به گزارشات واصله مردمی به سامانه ۱۹۷ به صورت۲۴ ساعته و اعلام نتیجه به آنان، برگزاری جلسات ارتباط مستقیم با فرماندهی و مسئولان انتظامی استان ،بهره برداری از گزارشات مردمی در جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت عملکرد پلیس استان و ارائه راهکار و پیشنهاد مناسب در جهت تقویت و یا برطرف نمودن معایب موجود عنوان کرد.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true