×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
شناسایی و فروش اموال مازاد دستگاه های دولتی

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوزدکتر بهرام سرمست استاندار قم در دومین جلسه کارگروه اصلی مولدسازی و فروش اموال مازاد دستگاههای دولتی افزود: متاسفانه تفکر غلطی در بین بعضی از مدیران وجود دارد که پیشگامی در معرفی اموال مازاد دستگاه متبوع را ضعف مدیریتی خود قلمداد میکنند؛ در حالی که خوداظهاری دستگاه، حکایت از آگاهی مدیر یک مجموعه از قانون بودجه سال جاری در تکلیف استان در فروش اموال مازاد و قانونمداری وی دارد.

وی افزود: معرفی اموال مازاد دستگاههای اداری توسط مدیران، حکایت از توانمندی مدیر و دغدغه مندی وی نسبت به شرایط کشور دارد چرا که  مهمترین ثمره پیشگامی در معرفی اموال مازاد، انتفاع دستگاه  از ۵۰ درصد مبلغ حاصل از فروش است؛ اما در صورتی که اداره کل اقتصادی و دارایی، راساً اقدام کند، برای دستگاه بهره و عایدی نخواهد داشت.

مقام عالی دولت در استان قم ادامه داد: با تحقق دولت الکترونیک، کمترین نیاز به فضا و زمین وجود دارد و این دیدگاه که یک زمین یا ساختمان مازاد میتواند در آینده کاربرد داشته باشد، نگاه مدیریتی و دلسوزانه نخواهد بود.

سرمست تصریح کرد: توانمندی مدیران به داشتن ساختمان های عریض و طویل، دفاتر بزرگ و تجهیزات مدیریتی نیست بلکه توانمندیهای یک مدیر در وجود وی تجلی و تبلور دارد و ارتباطی با تجهیزات و امکانات ندارد.

پایان پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true